Режисер «Керрі» пише сценарій фільму жахів на основі скандалу про Вайнштейна

wikimedia.org

Пан Пальма, який режисував фільми «Керрі» та «Обличчя зі шрамом», розповів, що сюжет майбутнього фільму буде дуже близьким до реальних подій, повідомляє ВВС.

Торік десятки жінок, з-поміж яких відомі актриси, звинуватили 66-річного продюсера, керівника Weinstein Company в сексуальних домаганнях і зґвалтуванні. Пан Вайнштайн заперечував свою провину. Хвиля обурення довкола скандалу спричинила рух #MeToo, який привертає увагу до  подібних злочинів. Минулого тижня Гарві Вайнштейн здався поліції, а суд у Нью-Йорку згодом висунув йому звинувачення у зґвалтуванні однієї жінки та примусовому оральному сексі з іншою. Кінопродюсер може отримати покарання до 25 років позбавлення волі.

«Я знаю багато людей, які мають стосунок до цього скандалу, – сказав 77-річний де Пальма. – Я чув ці історії роками».

Де Пальма зазначив, що сценарій, який він вже обговорював з французьким продюсером, має на меті подолати зловживання в кіноіндустрії. Кінодіяч також повідомив, що хоча його персонаж матиме інше ім'я, це буде «фільм жахів із секс-гвалтівником і історія відбудеться у кіноіндустрії».

Брайан де Пальма вважає, що рух #MeToo може кардинально змінити теми фільмів та процес їх виробництва.

«Буде цікаво, коли жінки почнуть контролювати, з естетичної точки зору, як все має відбуватися. Було б цікаво подивитися, чи їхній погляд настільки сильно відрізняється від нашого, тому що більшість фільмів  – це чоловіче бачення»,  – зауважив голлівудський кінодіяч.

Нагадаємо, журналісти американських видань The New York Times та New Yorker, які першими написали про звинувачення щодо Гарві Вайнштейна, цього року отримали Пулітцерівську премію за свої розслідувнаня.

Відомо, що мотивами скандалу довкола Гарві Вайнштейна компанія Бреда Пітта Plan B вироблятиме ще один  фільм, а також планується серіал: його зніме американський режисер, сценарист та продюсер Райан Мерфі («Американська історія жахів», «Частини тіла», «Хор») для Netflix.

comments powered by Disqus