Пропагандистський RT тролить шоколадними шпилями собору в Солсбері

Twitter

Як пише BBC, британський парламентар Джон Глен (John Glen) вважає, що це «ексцентричні, але очікувані дії». Шоколадна копія собору обплетена стрічкою з логотипом RT (Russia Today).

Зображенням подарунка поділився інший російський телеканал - «Дождь». «Прислали нам на Новий рік шоколадний Солсберійський собор із тим самим шпилем! Дякуємо!» — написало медіа у Twitter.

Представниця міської ради Солсбері Джо Брум (Jo Broom) назвала це «вкрай поганим смаком».

Утім, в RT так не вважають. Там кажуть, що такий подарунок «відображає найбільшу історію року». Медіа переконує, що надіслало такі подарунки лише декільком отримувачам.

Як відомо, саме головна редакторка RT Маргарита Симоньян взяла інтерв’ю у двох працівників російських спецслужб Олександра Петрова та Руслана Боширова (насправді Чепіги і Мишкіна) , яких влада Великої Британії підозрює в отруєнні Скрипалів у Солсбері. Тоді чоловіки сказали, що просто їздили дивитися на шпилі собору.

Раніше «Детектор медіа» писав, що британський медіарегулятор Ofcom знайшов порушення в семи програмах RT. У відповідь на це влада Росії пригрозила перевірками ВВС. Згодом у мережу злили дані про репортерів російського офісу BBC.

comments powered by Disqus