Оператор AT & T купить за $ 85 млрд медіаконгломерат Time Warner

Inside Housing

Компанії Time Warner належать кіностудії Warner Bros., New Line Cinema, телеканали HBO, CNN, видавництво DC Comics. Сума угоди становить $ 85,4 млрд. Інформагентство Reuters назвало угоду «найбільшою угодою року в світі».

Угоду ще мають схвалити державні регулюючі органи США, але сторони планують закрити її жо кінця року. AT & T і Time Warner матимуть об'єднану ринкову вартість більш ніж $310 млрд. Кандидат в президенти від республіканців Дональд Трамп вже заявив, що блокує угоду, якщо стане президентом. «Це концентрація занадто великої влади в руках надто маолої кількості людей», - сказав він.

За оцінками Bloomberg, AT & T та Time Warner отримають багато нових можливостей після злиття: AT & T отримає новий контент, а Time Warner - нові канали для його дистрибуції.  Також аналітики Bloomberg відзначили високу ціну угоди: «Таке враження, що Time Warner назвали найбільшу ціну, яку могли вигадати, а в AT & T відповіли "Так, звісно, чому б ні?" Очевидно, що в оператора є план, як отримувати високі прибутки після злиття».

AT&T заплатить за кожну акцію Time Warner по 107,5 доларів. Крім 85,4 млрд доларів за покупку самої Time Warner, AT&T також заплатить борги компанії, а відтак, загальна сума обородки може сягнути понад 108 млрд доларів.

Раніше ЗМІ повідомляли, що інтерес до покупки Time Warner виявляє Apple. Влітку 2014 року її хотіла придбати 21st Century Fox, якою володіє медіа-магнат Руперт Мердок, за 80 млрд доларів.

Нагадаємо, нещодавно американський режисер Стівен Спілберг і китайський мільярдер Джек Ма оголосили, що  почнуть співпрацю в сфері виробництва фільмів. Компанія Джека Ма Alibaba Pictures почне фінансувати студію Спілберга Amblin для виробництва фільмів з усього світу та просуватиме стрічки Amblin в Китаї.

Також в липні цього року Yahoo та Verizon досягли угоди про придбання пошукової корпорації за $ 4,8 млрд. Однак на тлі зростаючого числа негативних публікацій у ЗМІ за участю Yahoo телеком-гігант зажадав знизити вартість угоди. Так, минулого місяця інтернет-гігант підтвердив інформацію про викрадення особистих даних щонайменше 500 мільйонів користувачів у 2014 році. А кілька днів тому Yahoo звинуватили в передачі даних з поштових скриньок користувачів ФБР і АНБ. Компанія звинувачення відкинула.

comments powered by Disqus