Новий фільм з Кевіном Спейсі зібрав лише 126 доларів за перший день прокату в США

Sky News

Одну з головних ролей у стрічці грає актор Кевін Спейсі, який в минулому році опинився у центрі скандалу. Спейсі звинуватили у домаганнях до неповнолітнього, спробі зґвалтування та непристойній поведінці на знімальному майданчику. Після цього кінокомпанія Netflix розірвала з ним контракт на зйомки в популярному серіалі «Картковий будинок» й вирішила дозняти його вже без Спейсі.

Netfliх також відмовилася від зйомок біографічного фільму про Гора Відаля, в якому Спейсі мав зіграти головну роль. А з фільму режисера Рідлі Скотта «Всі гроші світу» вирізали всі сцени з актором та перезняли їх з Крістофером Пламмером. Тоді ж в медіа почалась дискусія про те, чи правильно з моральної точки зору дивитися фільми з актором, знаючи про його сексуальні домагання.

Таким чином, «Клуб молодих мільярдерів» — перша стрічка з Кевіном Спейсі, яка вийшла на екрани після скандалу. Її випустила незалежна кінокомпанія Vertical Entertainment. Дистриб’ютор фільму зазначив, що негативно ставиться до сексуальних домагань, але буде несправедливо до інших учасників фільму, які працювали над ним, якщо «Клуб молодих мільярдерів» не вийде у показ. У Vertical Entertainment звернули увагу, що фільм знімався ще до того, як громадськості стало відомо про неприйнятну поведінку Кевіна Спейсі.

У США «Клуб молодих мільярдерів» запустили в показ у 10 кінотеатрах й за перший день фільм зібрав 126 доларів. Найбільшу суму в 45 доларів фільм зібрав у місті Міддлтаун, штат Коннектикут. The Hollywood Reporter прогнозує, що це буде найпровальніший фільм Спейсі й він не збере навіть тисячі доларів за перший тиждень в прокаті.

Нещодавно журнал Forbes оприлюднив рейтинг акторок, які отримують найбільші гонорари. Перші три місця у ньому посіли Скарлетт Йоханссон, Анджеліна Джолі та Дженніфер Еністон. Аналогічний рейтинг для акторів-чоловіків видання поки не оприлюднило, але в 2017 році у ньому лідирували Марк Волберг, Двейн Джонсон та Він Дізель.

comments powered by Disqus