Німецький суспільний мовник розкритикували за расистські висловлювання про Меган Маркл

Фото: Ben Birchall, The New York Times
Про це повідомив «Укрінформ» з посиланням на німецьке видання Welt.
 
Весілля відбулося 19 травня в Віндзорському замку в Англії. Уклавши шлюб, подружжя отримало титул герцога та герцогині Сассекських.

«Глядачі не були розчаровані. Однак коментатори не тільки надавали довідкову інформацію про те, що відбувається, а й неодноразово зверталися до походження тепер уже герцогині Меган. У висвітленні неодноразово з'являлися слова "афроамериканський", "екзотика" і "чорне" (волосся)», – йдеться в матеріалі Welt.

Користувачі соцмереж почали жваво обговорювати репортаж, вбачаючи в ньому прояви прихованого расизму. З цього приводу глядачі також активно телефонують до телеканалу та пишуть листи.

Керівництво ZDF натомість запевнило, що «сприймає критику серйозно».

У 2016 році, після появи повідомлень в ЗМІ про стосунки онука британської королеви Єлизавети ІІ з амеркиканською акторкою, походження Меган Маркл активно обговорювалося на шпальтах таблоїдів у всьому світі, а саму її переслідували папарацці. Через це принц Гаррі видав заяву, в якому засудив расизм та сексизм щодо своєї дівчини.

Меган Маркл найбільше відома за роллю в телесеріалі «Форс-мажори». Крім роботи в кіно та на ТБ, вона брала участь в кампанії ООН за гендерну рівність. Пані Маркл також заснувала сайт про стиль життя The Tig і три роки була його головною редакторкою. Сайт писав про їжу, красу, моду та подорожі, а також – про сильних жінок. У 2017 році він закрився. Після весілля вона полишить акторську кар'єру.

Нагадаємо, в січні Меган Маркл закрила свої акаунти в соцмережах Instagram та Twitter. У грудні 2017-го року в першій у неї було 1,9 мільйона підписників, а в другій – понад 350 тисяч у Twitter.  

comments powered by Disqus