Netflix виграв свою першу нагороду Bafta

The Telegraph

Це перша важлива нагорода, яку американський стрімінговий сервіс Netflix виборов на церемонії Британської кіноакадемії. За приблизними оцінками, вартість зйомок серіалу «Корона» становить більше 130 мільйонів доларів. В минулому році «Корону» висунули на нагороди в п’яти номінаціях, але не серіал не переміг в жодній з них.

Окрім «Корони» в цьому році на нагороди від Netflix номінувався й інший відомий серіал - «Чорне дзеркало».

Нагороду за кращий драматичний серіал виграли «Гострі козирки», зняті британською мережею BBC.

Серед інших переможців - Шон Бін за кращу чоловічу роль в серіалі«Зламаний» (Broken), Моллі Віндсор за кращу жіночу роль в серіалі «Три дівчини» (Three Girls), телемережа Sky News за висвітлення кризи мусульманської меншини рохінджа на М'янмі.

Повний перелік нагород дивіться тут.

В цьому році Netflix відмовився від участі у Каннському кінофестивалі. За кілька місяців до фестивалю організатори оголосили про зміни у правилах, згідно з якими фільми, які не виходили в широкий прокат у Франції, не можуть змагатися за Золоту пальмову гілку. Водночас вони запропонували Netflix показати свої проекти поза конкурсом. Після цього Netflix відмовилась від участі в фестивалі.

Один з керівників мережі Тед Сарандос прокоментував інцидент так: «Ми обираємо майбутнє кіно. Якщо Канни вирішили застрягти в історії - нічого страшного».

comments powered by Disqus