Netflix відсторонили від участі в Каннському кінофестивалі

France.fr

Як повідомляє The Hollywood Reporter, фільми Netflix показуються в мережі, а це не відповідає вимогам кінофестивалю. Глава Каннського кінофестивалю Тьєррі Фремо пояснив, що фільми, які подаються на участь в фестивалі, мають спершу вийти в широкий прокат у Франції й лише потім з’являтися в онлайні. За його словами, ці правила щодо участі в основному конкурсі фестивалю почнуть діяти в 2018 році.

Організатори дозволять Netflix показати свої проекти поза конкурсом, але вони не зможуть поборотися за Золоту пальмову гілку.

В минулому році на Каннському кінофестивалі були показані дві кінострічки Netflix : «Історія родини Майровіц» та «Окча». Організатори фестивалю вели переговори з компанією щодо показу цих фільмів у кінотеатрах, але сторони так і не дійшли згоди. Крмі того, французьке законодавство забороняє випускати в прокат фільми, які до цього буле презентовані в онлайні.

Нещодавно стало відомо про перговори між Netflix та 44-м президентом США Бараком Обамою щодо зйомок спільного шоу.  До створення нового контенту долучиться й колишня перша леді Мішель Обама. 

До цього Барак Обама знявся в одному із шоу Netflix «Мого наступного гостя не потрібно представляти» (My Next Guest Needs No Introduction) й дав інтерв’ю ведучому Девіду Леттерману. Це було перше ток-шоу в якому він знявся після того, як залишив посаду президента США.

comments powered by Disqus