Netflix показав трейлер останнього сезону «Карткового будинка»

YouTube/Screenshot

Шостий і заключний сезон серіалу має вийти 2 листопада. У трейлері показано, як головною героїнею стає Клер Андервуд, роль якої виконує акторка Робін Райт (Robin Wright). За сюжетом, Клер Андервуд стає президентом США й намагається зібрати владу в своїх руках, не зважаючи на протистояння з боку власної команди та критику в медіа.

 В 2017 році компанія Netflix вирішила закрити серіал «Картковий будинок» через скандал із виконавцем головної ролі Кевіном Спейсі (Kevin Spacey). Його звинуватили в сексуальних домаганнях до підлітка. Netflix розірвала контракт з актором, хоча й втратила через це близько 39 мільйонів доларів.

Однак пізніше компанія переглянула своє рішення й продовжила шоу на ще один сезон, але вже без героя Спейсі.  В 45-секундному тизері глядачам показали як в кріслі президента сидить героїня Робін Райт. Ролик зібрав майже 2 мільйона переглядів.

Нагадаємо, у серпні вийшов у прокат перший після скандалу фільм за участі Кевіна Спейсі під назвою «Клуб молодих мільярдерів» (Billionaire Boys Club). Але за перший день прокату в США він зібрав лише 126 доларів.

comments powered by Disqus