NBC звільнив ведучого за неналежну поведінку сексуального характеру

VOA

Про це повідомив «Голос Америки».

«Метт Лауер звільнений з NBC News. У понеділок увечері ми отримали скаргу від колеги про неналежну поведінку сексуального характеру на роботі з боку Метта Лауера. В результаті ми вирішили розірвати його контракт», –  йдеться в заяві телеканалу.

Попри те, що це перша скарга на пана Лауера за 20 років його роботи на NBC, у телеканалу «є підстави вважати, що це не єдиний такий випадок».

Рішення озвучили у середу на програмі Today колеги Лауера Саванна Ґатрі і Года Котб, зазначивши, що «це сумний ранок» і їх «серце розбите».

Нагадаємо, активна дискусія про сексуальні домагання в кіноіндустрії та шоу-бізнесі почалася після розслідування щодо американського продюсера Гарві Вайнштейна, який десятками років відкуплявся від звинувачень в сексуальному переслідуванні. Після того, як правда стала відомою, Вайнштейна звільнили з The Weinstein Company, а його дружина Джорджина Чапман подала на розлучення.  Також числені жертви продюсера почали відкрито заявляти про його неприпустиму поведінку, серед них - відомі акторки Анджеліна Джолі та Гвінет Пелтроу.

У мережі також з’явилася ціла низка хештегів та флешмобів, присвячених сексуальному насильству: #MeToo (Я також), #ItWasMe (Це була/був я),  #BalanceTonPorc (дослівно –«вгамуйте свиню») у франкомовному сегменті мережі, #IchAuch (Мене теж) в німецькомовному.

У листопаді іншого американського телеведучого –Чарлі Роуза (Charlie Rose) – також звинуватили в сексуальних домаганнях.

А після того, як стало популярного актора Кевіна Спейсі звинуватили в домаганнях до підлітка, компанія Netflix закрила серіал «Картковий будинок», в якому він виконував головну роль.

comments powered by Disqus