Нацрада звернеться до суду щодо анулювання ліцензій ТВі

Моніторинг від 22 і 23 вересня зафіксували, що телеканал ТВі так і не відновив свого мовлення. За відсутність мовлення ТВі Нацрада 9 квітня оголошувала ТОВ «Інфо24» і ТОВ «ТРК “Телерадіосвіт”» по попередженню, а 13 серпня і 20 серпня застосувала до обох компаній санкції «стягнення штрафу».

Оскільки компанії не усунули порушень, за які отримали попередження і штраф, Нацрада вирішила звертатися до суду по анулювання їхніх ліцензій.

Нагадаємо, що телеканал ТВі припинив мовлення з 23 березня «у зв'язку зі складною економічною ситуацією в країні». Із 27 квітня ТВі відновив мовлення, але в другій половині червня знову припинив роботу.

Водночас у низки працівників каналу є претензії до свого роботодавця щодо невиплати заборгованості по зарплаті. Голосіївським райвідділом міліції щодо телеканалу ТВі відкрито кримінальне провадження за ст.172 Кримінального кодексу України (грубе порушення законодавства про працю), ст.175 КК України (невиплата заробітної плати, стипендії, пенсії чи інших установлених законом виплат). А в Голосіївському районному суді міста Києва розпочався розгляд позову Незалежної медіа-профспілки України до ТОВ «Інфо24» щодо стягнення заборгованості.

comments powered by Disqus