HBO планує зняти 5 нових серіалів за всесвітом «Гри престолів»

wikia.com

Як розповів директор виданню The Hollywood reporter, поки чіткі графіки зйомок серіалів не затверджені, але в каналу є практично готові сценарії для п'яти серіалів.

«Я бачив дещо з матеріалів і це захоплює. У нас дійсно чудові сценаристи, які працюють над цими розробками», - прокоментував він.  Але навіть коли будуть готові пілотні серії для цих серіалів, HBO не планує одразу показувати їх глядачам.

«Нічого не буде випущено в ефір на HBO, має пройти принаймні рік після виходу останнього сезону («Гри престолів» - MS). Ми не будемо робити останній сезон, а потім "Дивіться його продовження об 11 годині ..."», - пожартував Кейсі Блойс. Таким чином, жоден з анонсованих серіалів не буде показаний раніше 2020 року.

Як писав MediaSapiens, останній сезон серіалу «Гра престолів» вийде в 2019 році. У ньому буде всього 6 серій. Також у вересні минулого року стало відомо, що в восьмому сезоні «Гри престолів» з’являться два нових персонажі.

Раніше програмний директор HBO Кейсі Блуйс розповів, що телеканал зніме декілька різних фіналів для восьмого сезону «Гри престолів». Так HBO хоче запобігти можливому витоку спойлерів до мережі. Про справжній фінал не будуть знати ні актори, ні знімальна група.

comments powered by Disqus