Головними тріумфаторами «Еммі» стали «Гра престолів» та «Дивовижна місіс Мейзел»

На фото – команда серіалу «Дивовижна місіс Мейзел», Allen J. Schaben, Los Angeles Times

Про це зазначається на сайті премії, вручення якої відбулося 17 вересня.

Головними тріумфаторами вечора стали «Гра престолів» та «Дивовижна місіс Мейзел». Перший разом з відзнаками Creative Arts Emmy Awards здобув дев'ять нагород, а другий – вісім. Також вісім статуеток опинилися в команди вечірнього шоу Saturday Night Live.

У серіалі «Дивовижна місіс Мейзел» розповідається про жінку, яка вирішує стати стендап-комедіанткою у Нью-Йорку 1960-х років. Дві нагороди отримала режисерка та сценаристка цього серіалу Емі Шерман-Палладіно (за режисуру пілотного випуску та сценарії окремих епізодів). Статуетки здобули також дві акторки серіалу. Виконавиця головної ролі Рейчел Броснахан перемогла в номінації «Найкраща акторка в комедійному серіалі», а Алекс Борстейн стала «Найкращою акторкою другого плану в комедійному серіалі».

Передостанній сьомий сезон фентезі-серіалу HBO за книгами Джорджа Мартіна номінувався в найбільшій кількості категорій. Найкращим актором року другого плану року, що минув, назвали Пітера Дінлейджа, який грає в проекті роль Тіріона Ланністера. Нагадаємо, в 2016 році «Гра престолів» вже отримувала «Еммі» в номінації «Найкращий драматичний серіал». Тоді ж відзначили й режисера проекту Мігеля Сапочніка.

«Найкращим міні-серіалом» цьогоріч визнали проект «Вбивство Джанні Версаче: Американська історія злочинів». Усього він отримав сім статуеток. А «Найкращим телефільмом» стало «Чорне дзеркало» (епізод USS Callister).

За виконання головної ролі в драматичному серіалі відзначили актора Метью Різа («Американці») та акторку Клер Фой («Корона»).

«Найкращим актором в комедійному серіалі» став Білл Хейдер за роботу в «Баррі». «Найкращою акторкою другого плану в драматичному серіалі» назвли Тенді Ньютон, («Світ Дикого Заходу»), а «Найкращим актором другого плану в комедійному серіалі – Генрі Вінклера («Баррі»).

Стівена Долдрі визнали найкращим режисером серіалу («Корона», епізод Paterfamilias), а аналогічну нагороду за режисуру міні-серіалу здобув Райан Мерфі («Вбивство Джанні Версаче: Американська історія злочинів»). 

Зі статуетками з вручення «Еммі» пішли також сценаристи Джоел Філдс і Джо Вайсберг (серіал «Американці», епізод START) та Вільям Бріджес і Чарлі Брукер («Чорне дзеркало», епізод USS Callister).

Перелік переможців у всіх номінаціях можна на сайті нагороди.

Нагадаємо, торік аж вісім статуеток «Еммі» здобув серіал «Розповідь служниці». Зокрема його визнали «Найкращим драматичним серіалом». Другим тріумфатором став міні-серіал «Велика маленька брехня». 

comments powered by Disqus