Гільдія сценаристів США визнала найкращим оригінальним сценарієм «Пастку»

timeout.com

Як зазначаєься на сайті  організації, перемога в номінації «Найкращий оригінальний сценарій» дісталася детективному фільму жахів «Пастка» режисера та сценариста Джордана Піла (Jordan Peele).

У фільмі йде мова про знайомство чорношкірого фотографа з батьками його білої дівчини, які виявляються запеклими расистами. У головних ролях знялися Деніел Калуя, Еллісон Вільямс та Бредлі Вітфорд. 

Фільм змагався у цій номінації зі стрічками «Форма води»,«Леді-Птаха»,«Любов-хвороба» та «Я, Тоня».

У категорії «Найкращий адаптований сценарій» перемогла драма Луки Гуаданьїно (Luca Guadagnino) «Назви мене своїм ім'ям», сценарій до якої написав Джеймс Айворі (James Ivory). Стрічка розповідає про кохання між двома чоловіками: 17-річним італійським юнаком і молодим американським вченим. Фільм заснований на романі американського письменника Андре Асімана, який вийшов друком в 2007 році.

Перемогу в документальній номінації здобув фільм National Geographic «Джейн», сценарій до якого написав Брет Морген (Brett Morgen). Фільм розповідає про особистість відомої британської вченої та посла миру ООН Джейн Гудолл (Jane Goodall), яка понад 45 років вивчала соціальне життя шимпанзе в Танзанії.

Дві нагороди WGA Awards отримав серіал «Розповідь служниці»  («Найкращий драматичний серіал» та «Найкращий новий серіал»). Проект «Віце-президент» Гільдія сценаристів США визнала «Найкращим комедійним серіалом»). А серіал «Велика маленька брехня» здобув нагороду як найкращий адаптований серіал довгого хронометражу.

З переліком усіх переможців та номінантів можна ознайомитися на сайті премії.

Нагадаємо, сценарій «Пастки» Джордана Піла цьогоріч нагородили своєю премією Critics 'Choice Awards й американські кінокритики. 

Нагадаємо, наприкінці 2017 року журнал Esquire назвав 25 найкращих фільмів та серіалів року. Перше місце в списку видання посів серіал «Вормвуд» Ерола Морріса.

comments powered by Disqus