Френсіс Форд Коппола опублікує «Блокнот «Хрещеного батька»

film.ru

Режисер Френсіс Форд Коппола опублікує блокнот, який він вів під час роботи над фільмом «Хрещений батько», пише The Hollywood Reporter.

Як повідомляє видання, книга, об'ємом 720 сторінок, містить помітки, написані рукою Копполи. Зауваження стосуються думок з приводу зйомок фільму, дозволяючи читачеві зануритися у процес створення одного з кращих фільмів ХХ століття. Книга містить фотографії зі зйомок «Хрещеного батька», які раніше не публікувалися. 

Як заявив сам Коппола, «у цьому блокноті відображена моя особиста робота над «Хрещеним батьком», і після багатьох років, я із задоволенням поділюся нею з тими, кому це цікаво. Це ключ до розуміння того, як ми зробили фільм з роману Маріо Пьюзо». 

На даний момент «Хрещений батько» займає другу сходинку в рейтингу 250 кращих фільмів IMDb, але довгий час очолював цей список. Фільм вийшов у 1972 році, головні ролі в ньому зіграли Аль Пачіно і Марлон Брандо. «Хрещений батько» отримав три премії «Оскар»: за кращий фільм, кращу чоловічу роль (Марлон Брандо) і кращий адаптований сценарій. 

Нагадуємо, що Джордж Р. Р. Мартін, який є автором серії епічних фентезі-романів «Пісня льоду й полум'я», на основі яких знімається знаменитий серіал «Гра престолів», пояснив, чому так багато героїв його твору вмирає. 

comments powered by Disqus