Торік з акторок найбільше заробила Скарлетт Йоханссон — Forbes

indiewire.com

Видання підрахувало, що завдяки ролі Чорної Вдови в фільмі «Месники: війна нескінченності» кіновсесвіту Marvel, акторка торік заробила 40,5 млн доларів.

Друге місце рейтингу посіла Анджеліна Джолі з заробірком у 28 млн доларів. Стрічка «Малефісента 2» дала їй змогу повернутися до рейтингу Forbes.  Третя позиція й 19,5 млн доларів гонорарів — в Дженніфер Еністон.

Ізраїльська акторка Галь Гадот, яка грає роль Диво-жінки в фільмах зі всесвіту DC Comics, дебютувала в списку й посіла  десяту сходинку.

Сукупні гонорари десяти найбільш оплачуваних акторок цього року складають 186 млн доларів. Це на 8% більше, ніж торік, зазначає ВВС, але на 9% менше, ніж 2016-го. Тоді Дженніфер Лоуренс очолила рейтинг, заробивши 46 млн доларів.

Перша десятка Forbes цього року виглядає так:

  1. Скарлетт Йоханссон — 40,5 млн доларів
  2. Анджеліна Джолі — 28 млн доларів
  3. Дженніфер Еністон — 19,5 млн доларів
  4. Дженніфер Лоуренс — 18 млн доларів
  5. Різ Візерспун — 16,5 млн доларів
  6. Міла Куніс — 16 млн доларів
  7. Джулія Робертс — 13 млн доларів
  8. Кейт Бланшетт — 12,5 млн доларів
  9. Меліса Мак-Карті — 12 млн доларів
  10. Галь Гадот — 10 млн доларів

Цікаво, що Емма Стоун, яка в 2017 році очолила список завдяки ролі в стрічці «Ла Ла Ленд», що отримала шість премій «Оскар», цьогоріч до переліку Forbes узагалі не потрапила.

Незабаром американський журнал опублікує список найбільш високооплачуваних акторів. 

Нагадаємо, торік Forbes визнав найвпливовішою жінкою індустрії розваг і ЗМІ головну редакторку американскього журналу Vogue Анну Вінтур.

comments powered by Disqus