Добродомов: «У темі СМ більше розмов про гроші, аніж про те, яким воно має бути»

00:00,
5 Серпня 2014
1313

Добродомов: «У темі СМ більше розмов про гроші, аніж про те, яким воно має бути»

00:00,
5 Серпня 2014
1313
Добродомов: «У темі СМ більше розмов про гроші, аніж про те, яким воно має бути»
Наразі у дискусіях про створення суспільного телебачення в Україні більше говорять про те, як його фінансувати, аніж про його наповнення, контент, принципи функціонування, – таку думку висловив генеральний директор медіа-холдингу ZIK Дмитро Добродомов під час чат-конференції видання ВолиньPost.

Як заявив Дмитро Добродомов, зараз складно спрогнозувати, чим завершиться ідея створення суспільного телебачення в Україні, адже «певні позитивні кроки у цьому напрямку робляться, але у влади завжди є спокуса мати свою «кнопку».

«Мені подобається ідея створити суспільне телебачення на базі обласних телеканалів, – говорить Дмитро Добродомов. – Але наразі у нас слабка законодавча база, а ще слабша – суспільна думка щодо цього. При створенні суспільного телебачення більше говорять про те, як його мають фінансувати, а не про те, як воно має функціонувати і що має показувати».

Як звернув увагу Дмитро Добродомов, навіть попри активне обговорення саме фінансової сторони питання, ніхто не провів опитування: а скільки пересічні українці готові платити за власне телебачення.

«В Італії суспільне телебачення вартує глядачеві приблизно 200 євро на місяць. А чи готові українці платити за нього бодай 20 гривень?» задав риторичне запитання гендиректор медіа-холдингу ZIK.

Утім, допоки тривають дискусії та розмови, ніщо не заважає телеканалам самостійно вдаватися до впровадження елементів суспільного телебачення у власному ефірі. 

«ZIK не боїться вдаватися до доволі радикальних експериментів, – говорить Дмитро Добродомов. – Одна із топ-програм нашого ефіру – «Люстрація» – уже є елементом суспільного мовлення. Її редакційна рада – це Люстраційний комітет Львівщини. А сам проект не належить телеканалу, хоч й робиться на нашому ресурсі».

Нагадаємо, раніше пан Добродомов уже розповідав про те, що телеканал ZIK розвивається у напрямку суспільного мовлення.

Джерело: Суспільне мовлення

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
zik.ua
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду