Британський університет проведе першу в світі наукову конференцію про «Гру престолів»

HBO

Конференція, яка анонсована на 6 та 7 вересня, буде відкрита як для науковців, так і для пересічних відвідувачів. Очікується, що на конференцію приїдуть близько 30 академіків з різних країн, зокрема з Бразилії та Нової Зеландії, пише The Independent.

Серед тем конференції - паратексти в книгах Джорджа Мартіна (автора книг, що лягли в основу серіалу), сучасне сприйняття середньовічного життя, теорії фанатів про смерть і воскресіння героя серіалу Джона Сноу тощо.

Організаторкою конференції виступила керівниця медіадослідницької групи Хартфордширського університету Кім Акас (Kim Akass). Пані Акас читає в університеті лекції про кіно та телебачення та є авторкою ряду книг про дослідження популярних телешоу. За словами організаторки, інтерес до наукової конференції дуже великий, оскільки нещодавно завершився сьомий сезон серіалу. «Цей серіал є значним культурним явищем. Останній епізод сьомого сезону подивились близько 31 мільйона глядачів. Я дуже хочу розібратися у цьому», - розповіла вона. Також організаторка зазначила, що це перша конференція, присвячена «Грі престолів».

Раніше Каліфорнійський університет Берклі запровадив курс із вивчення мов популярного серіалу «Гра престолів». Курс під назвою «Лінгвістика "Гри престолів" та мистецтво створення мов» викладатиме американський лінгвіст Девід Дж. Петерсон, який працював над створенням штучних мов у серіалі - дотракійською та валерійською.

comments powered by Disqus