«Батьківщина» висуває Андрія Шевченка до Наглядової ради суспільного мовника – Ольга Герасим’юк

На конференції «Реорганізація державних ТРК та створення НСТУ: регіональний вимір»

Про це під час конференції «Реорганізація державних ТРК та створення НСТУ: регіональний вимір» заявила перший заступник голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Ольга Герасим’юк.

За її словами, після отримання листа вже відреагувала фракція політичної партії «Всеукраїнське об’єднання Батьківщина». Політична сила висуває представником до наглядової ради Андрія Шевченка.

Наглядова рада, за законом про суспільне мовлення, забезпечуватиме незалежність мовника. До її складу мають увійти представники кожної парламентської групи та фракції (по одному від кожної). Висувають до Наглядової ради своїх представників також громадські організації.

Нагадаємо, сьогодні виконавча директорка ГО «Телекритика» Діана Дуцик порадиласуспільним мовникам дотримуватися рекомендацій Комітету міністрів Ради Європи. Заступниця генерального директора НТКУ Дар'я Юровська у своєму виступі наголосила, що суспільне концентруватиметься на якості, а не кількості контенту.

Конференція «Реорганізація державних ТРК та створення НСТУ: регіональний вимір» відбувається за сприяння Ради Європи в рамках проекту «Впровадження європейських стандартів в українському медійному середовищі»,  що фінансується Урядом Канади

comments powered by Disqus