Австралійський телеведучий одягав один костюм щодня впродовж року

huffingtonpost.com

Як пише Huffington Post, співведучий австралійського ранкового шоу «Today» Карл Стефановіч помітив, що його колега Ліза Уілкінсон (Lisa Wilkinson) постійно зіштовхується із критикою на адресу зовнішнього вигляду.

Тому він вирішив провести експеримент: одягати один і той самий синій костюм в ефір щодня упродовж цілого року. Винятком стали лише кілька разів, коли він одягнув інший одяг, аби привернути увагу. За цей час ніхто не сказав журналістові нічого з приводу його одягу.

«Ніхто не помітив, ніхто не переймався. Але жінки, вони одягають неправильні кольори, вони отримцють зауваження», - каже Стефановіч.

Він також зауважує, що жінкам пишуть про їхній зовнішній вигляд у тисячах твітів. Натомість його експеримент показав, що за цей рік його критикували за почуття гумору та обговорювали його передусім його роботу, а не вигляд.

Президент Коледжу Бернарда (Barnard College) та авторка книги «Wonder Women: Sex, Power, and the Quest for Perfection» Дебора Спар (Debora Spar) пояснює, що детальне вивчення зовнішності є реальністю для багатьох жінок сьогодні.

«Сумно, що ми досі живемо в ері, коли жінок сприймають як суб’єкт постійного оцінювання значно більше ніж чоловіків», - сказала вона.

comments powered by Disqus