Американські журналісти півтори години транслювали порятунок кішки

HybridTechCar

Як розповіли очевидці, тварина просиділа на стовпі кілька днів, повідомляє ABC15. У неї немає конкретного власника й за кішкою доглядають одразу декілька сімей, які живуть по сусідству. Після стріму журналістів кішка з кличкою Джипсі стала знаменитістю. На Facebook люди залишили понад 20 тисяч коментарів, а в певний момент глядачі почали масово телефонувати в місцевий пожежний відділок із проханнями приїхати й зняти її.

Невдовзі пожежники попросили ABC15 поширити повідомлення, в якому закликали людей не телефонувати через кішку, оскільки через постійно зайняту лінію вони можуть пропустити інші важливі виклики.

Зрештою один із сусідів взяв драбину й зняв кішку зі стовпа. В підсумку стрім із порятунком Джипсі подивились понад 875 тисяч глядачів.

 Джипсі нарешті зняли зі стовпа.

В минулому році компанія Wochit проаналізувала 5000 відеороликів, опублікованих в соціальній мережі Facebook й дійшли до висновку, що лише 1% з них стають вірусними. Компанія рахувала як вірусні ролики ті, які за період дослідження зібрали більше одного мільйона переглядів. Як виявилося, найбільше відео люблять переглядати та ділитися у Іспанії, Мексиці та США.

 

comments powered by Disqus