Актор, відомий за роллю в серіалі «Друзі», залишає шоу Top Gear

Todd Anthony, BBC

Як повідомило видання The Guardian, актор ухвалив таке рішення, аби мати більше часу на спілкування з близькими.

Метт Ле Блан був співведучим у трьох сезонах шоу. Актор подякував усій команді проекту й зазначив, що насолоджувався співпрацею з колегами.

«Однак зобов'язання по часу та численні поїздки, необхідні для представлення шоу, забирають мене від моєї родини та друзів на довше, ніж це було б мені зручно. Шкода, але через це я не буду продовжувати брати участь у програмі. Та я назавжди лишуся фанатом Top Gear, і бажаю команді нових успіхів», — повідомив актор.

Пан Ле Блан долучився до програми у вересні 2016 року. Він вів програму з 23-го по 26-й сезон, який вийде цього року. Його співведучими були Кріс Харріс (Chris Harris) та Рорі Рейд (Rory Reid).

Представник телеканалу BBC Two повідомив, що на наступний, 27-й сезон, який стартує в ефірі 2019 року, команда шоу шукатиме нового співведучого.

Наприкінці 2015 році TopGear через бійку з продюсером покинув відомий ведучий Джеремі Кларксон. Разом з іншими колишніми ведучими Top Gear Річардом Хаммондом і Джеймсом Меєм вони розпочали випускати нове шоу The Grand Tour на Amazon Prime. Компанія, заснована трьома ведучими, заробила 8 мільйонів фунтів за перший сезон нової програми.

 

comments powered by Disqus