
Adobe впровадить агентів штучного інтелекту у програми Photoshop та Premiere Pro
Adobe впровадить агентів штучного інтелекту у програми Photoshop та Premiere Pro


Компанія Adobe впровадить агентів штучного інтелекту у свої програми Photoshop та Premiere Pro, які допоможуть користувачам виконувати складні завдання редагування. Про це повідомили у блозі компанії.
Торік у Photoshop уже представили функцію видалення відволікань, яка аналізує зображення, щоб знайти непотрібні елементи, як-от стовпи, дроти та люди на задньому плані, і видалити їх. Невдовзі у програмі з'явиться перший агент штучного інтелекту з новою панеллю дій, якого презентують 24 квітня на конференції Adobe Max у Лондоні.
«Наше бачення полягає в тому, щоб Photoshop міг аналізувати ваше зображення та рекомендувати розумні редагування з урахуванням контексту. Хочете більш драматичне небо? Photoshop міг не тільки помітити можливість покращити ваше зображення, але й виконати дію за вас одним клацанням миші, зберігаючи при цьому ваш контроль. Ми також передбачаємо, що ви зможете використовувати природну мову для доступу до понад 1000 дій одним клацанням миші у Photoshop», — ідеться в повідомленні.
У Premiere Pro запустили функцію Media Intelligence, яка аналізувє відео для створення чернеток монтажу. Агент штучного інтелекту допомагатиме обирати кадри, налаштовувати кольори, мікшувати аудіо тощо.
«Хоча штучний інтелект не може замінити людське творче натхнення, за допомогою вашого внеску він може зробити деякі обґрунтовані припущення, які допоможуть вам розпочати свій проєкт. Наприклад, ШІ може розуміти голосовий діалог, аналізувати інформацію всередині зображення чи кадру відео, а також розуміти рухи камери та композиційні елементи, такі як "ракурс", "широкий кадр" і "великий план". Коли ви почнете, він може надавати пропозиції, які допоможуть вам швидко придумати та дослідити творчі варіанти», — пояснили в Adobe.
Нагадаємо, у жовтні компанія Adobe запускала бета-версію своїх генеративних відеоінструментів на основі штучного інтелекту в межах власної відеомоделі під назвою Firefly.
Раніше Adobe також анонсувала нову безкоштовну програму Content Authenticity, призначену для додавання до фото, відео та аудіофайлів тегів з інформацією про їх створення та авторів для захисту від неправомірного використання, зокрема для навчання штучного інтелекту.
Фото: Adobe / Unsplash