![Lego присвятив серію фігурок українським захисницям](/doc/images/news/29890/i75_ArticleImage_29890.webp)
Lego присвятив серію фігурок українським захисницям
![Lego присвятив серію фігурок українським захисницям](/doc/images/news/29890/ArticleImage_29890.webp)
![Lego присвятив серію фігурок українським захисницям Lego присвятив серію фігурок українським захисницям](/doc/images/news/29890/i75_ArticleImage_29890.webp)
Ритейлер Lego, Brikmania, випустив фігурки з українськими захисницями. Новинку вже проанонсував у твіттері засновник компанії та шеф-редактор сайту з теми Lego The Brothers Brick Ендрю Бікрафт.
«LEGO-версії деяких із багатьох дивовижних жінок, які захищали Україну після вторгнення Росії. Мій дідусь був медиком у Другій світовій війні, і я глибоко поважаю віськових медиків та інших, хто бореться сьогодні з фашизмом. Слава Україні!», – зазначив Ендрю Бікрафт.
При цьому Бікрафт позначив у своєму дописі захисниць України. Одна з них, Аліна Михайлова, привітала Lego з поповненням, відзначивши: «Стала фігуркою LEGO versions від The Brothers Brick».
Brickmania створює історично достовірні набори для військових конструкторів, мініфігурки та супутні аксесуари, використовуючи оригінальні складові Lego.
Фото з допису Ендрю Бікрафта у твіттері