«Вікімедіа Україна» запрошує до участі у фотоконкурсі «Вікі любить Землю 2021»

«Вікімедіа Україна» запрошує до участі у фотоконкурсі «Вікі любить Землю 2021»

11:20,
18 Травня 2021
1914

«Вікімедіа Україна» запрошує до участі у фотоконкурсі «Вікі любить Землю 2021»

11:20,
18 Травня 2021
1914
«Вікімедіа Україна» запрошує до участі у фотоконкурсі «Вікі любить Землю 2021»
«Вікімедіа Україна» запрошує до участі у фотоконкурсі «Вікі любить Землю 2021»
Автори:
Українська частина міжнародного фотоконкурсу проходитиме з 1 по 30 червня, на переможців чекають призи.

ГО «Вікімедіа Україна» запрошує професійних фотографів та аматорів до участі у фотоконкурсі пам’яток природи «Вікі любить Землю 2021». Про це повідомляється в пресрелізі.

Українська частина міжнародного фотоконкурсу проходитиме з 1 по 30 червня. Загалом у 2021 році змагання організовується у 30 країнах. 

На переможців чекають цінні призи та можливість представити Україну на міжнародному етапі змагання. Також в українській частині конкурсу плануються спеціальні номінації, зокрема для відеозаписів та аерофото, з окремими призами. 

В Україні конкурс проходить дев’ятий рік поспіль і має на меті фотографування об’єктів українського природно-заповідного фонду (ПЗФ). Конкурсні списки містять понад 8 тисяч об’єктів ПЗФ України. Половина з них уже представлена на фотографіях від учасників конкурсу минулих років; загалом зібрано понад 110 тисяч світлин. Водночас ще для близько 4 тисяч пам’яток не було подано жодної фотографії.

Як взяти участь у конкурсі. Протягом червня потрібно завантажити фото власного авторства, зроблені будь-коли у національних природних парках, заказниках, ботанічних садах тощо. Це можуть бути фото краєвидів, окремих дерев, що є ботанічними пам’ятками, та макрофото флори й фауни ПЗФ. Списки пам’яток та інструкції із завантаження фото доступні на сторінці конкурсу у Вікісховищі.

Основними номінаціями конкурсу є «кількісна» та «якісна». У першій будуть відзначені учасники, що сфотографують найбільше пам'яток (перевага надаватиметься фотографіям об’єктів, що ще не висвітлені у Вікісховищі або висвітлені недостатньо; оцінка залежить від рівня представленості світлини).

У межах другої номінації журі обере найкраще фото кожного з 27 регіонів України, а з поміж них — 10 найкращих фото національного змагання загалом. Для міжнародного етапу будуть окремо відібрані 15 світлин у двох категоріях — пейзажні фото і макрофото тварин, рослин і грибів.

Детальний регламент конкурсу доступний за посиланням.

Переглянути галерею переможних фото 2020 року можна на цій сторінці

Громадська організація «Вікімедіа Україна» офіційно представляє в Україні Фонд Вікімедіа — американську неурядову організацію, що підтримує функціонування популярної онлайн-енциклопедії Вікіпедія та її сестринських проєктів. У 2013 році «Вікімедіа Україна» першою провела фотоконкурс «Вікі любить Землю» і є організатором міжнародного конкурсу.

Фото: ГО «Вікімедіа Україна»

Читайте також
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду