У Сінгапурі суспільні мовники обговорюють проблеми, що стоять перед індустрією

00:00,
28 Жовтня 2011
265

У Сінгапурі суспільні мовники обговорюють проблеми, що стоять перед індустрією

00:00,
28 Жовтня 2011
265
У Сінгапурі суспільні мовники обговорюють проблеми, що стоять перед індустрією
Більше 200 представників індустрії суспільного мовлення зібралися у Сінгапурі на Всесвітній конгрес представників громадських мовників Public Broadcasters International-2011 (PBI).  

Провідна медіакомпанія  Сінгапуру MediaCorp виступила організатором заходу, що розпочався у четвер, 27 жовтня.

Головною темою обговорення у перший день заходу стала проблема переформатування роботи суспільних мовників у епоху появи нових медіа.

Доповідачі розповіли про досвід роботи у своїх компаніях. Наприклад, американська PBS запропонувала безкоштовні онлайн-інструменти та ресурси для використання у шкільному навчальному процесі: відео, інтерактивні вправи та плани уроків.  Британська BBC досягла успіху у запровадженні служби інтернет-телебачення та радіо, яка дозволяє безкоштовно і без реклами надолужити перегляд пропущених программ за попередні два тижні.

Суспільні мовники загалом визнають, що прогрес створення контенту для різних медіаплатформ напряму залежить від обсягів фінансування.

Медіафорум триватиме до 29 жовтня і зосередиться на питаннях переходу на цифровий формат, а також переваг та недоліків різних моделей фінансування суспільних мовників.

Джерело Сhannelnewsasia

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Flickr
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду