Сьогодні стартує російське неідеологічне ТБ

00:00,
1 Грудня 2011
548

Сьогодні стартує російське неідеологічне ТБ

00:00,
1 Грудня 2011
548
Сьогодні стартує російське неідеологічне ТБ
Від сьогодні користувачі інтернету матимуть змогу дивитися програми від представників російської опозиції. Ввечері розпочинає роботу Сетевое общественное телевидение. 

30 листопада у Москві відбулася презентація Сетевого  общественного телевидения.  В ній взяли участь ініціатори та ведучі  Ігор Яковенко, Гаррі Каспаров, Володимир Кара-Мурза, Денис Білунов, Олександр Риклін, Арсеній Молчанов, Ілля Яшин.


 

За словами Яковенко, це вже восьма спроба створити суспільне телебачення в Росії. Перші сім були у різний спосіб заблоковані керівництвом.З початку жовтня 2011 року проходив збір підписів на підтримку Хартії суспільного телебачення. Її вже підписали відомі російські правозахисники, політологи, громадські активісти, журналісти, блогери – всього близько 200 осіб. Процес триває, адже для вибору наглядової ради та керівництва каналу необхідні кілька тисяч підписів.

Найближчим часом глядачі побачать такі авторські програми: «Найголовніше за тиждень», яку вестиме Володимир Кара-Мурза, «Репутація» Олександра Рикліна, програма Дениса Білунова та Петра Верзілова «Паралельно», дві програми Віктора Шендеровича та авторські передачі Лілії Шевцової і Михайла Аркадьєва.Ігор Яковенко зауважив, що одна з основних цілей проекту – це освіта і просвіта. Редакція буде відбирати для сітки мовлення найкращі лекції, а кожна авторська програма – це окремий соціальний проект.

Фінансування телебачення здійснюватиметься за рахунок збору коштів. Якщо російському суспільству дійсно буде потрібно суспільне телебачення, то проект буде жити, впевнений Яковенко.

Новий канал розпочне роботу 1 грудня о 20:00 на сайті demo.rusotv.org. Спочатку мовлення триватиме 2 години на день.

Анонси програм «Итоги недели» та «Будущее России»:

Решта анонсів на demo.rusotv.org

За інформацією ej.rukasparov.ru

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
stv.mediasapiens
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду