Американці розповідають, що для них означає суспільне мовлення

00:00,
13 Січня 2012
434

Американці розповідають, що для них означає суспільне мовлення

00:00,
13 Січня 2012
434
Американці розповідають, що для них означає суспільне мовлення
Громадська ініціатива «170 млн американців за суспільне мовлення» розпочала нову інтерактивну акцію «Що означає для тебе суспільне мовлення?»

Поборники суспільного мовлення пропонують американцям роздрукувати аркуш з логотипом ініціативи та продовжити вже надруковану фразу «Суспільне телерадіомовлення – це...» назвою улюбленого шоу, іменем ведучого, мультгероя або своїм визначенням суспільного мовлення. Далі необхідно сфотографуватися самому або сфотографувати когось із цим слоганом, викласти у соціальну мережу, а також надіслати окремо організаторам акції.

12 учасників, яких визначить жереб, буде нагороджено призами. Це може бути аудіо- або відео-диск чи навіть dvd-колекція програм від суспільних мовників та інше.

Фото перших учасників вже з’явилися на сторінці 170 Million Americans for Public Broadcasting у Facebook.

«Суспільне мовлення створене для нас»

«Суспільне мовлення – це наша основа»

«Суспільне мовлення – це музика з усього світу»

«170 млн американців за суспільне мовлення» – не залежна від держави ініціатива, що об’єднує понад 400 суспільних теле- та радіостанцій по всій країні, виробників некомерційного медіа-продукту, а також глядачів та слухачів для підтримки  стабільності існуючої системи суспільного мовлення. 170 млн – саме такою є щомісячна аудиторія 368 суспільних теле- та 934 радіоканалів, а також сотень онлайн-сервісів.



Джерело: 170millionamericans

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду