Журналістка «Громадського радіо» презентувала книгу про історії талановитих українців

00:00,
28 Травня 2014
694

Журналістка «Громадського радіо» презентувала книгу про історії талановитих українців

00:00,
28 Травня 2014
694
Журналістка «Громадського радіо» презентувала книгу про історії талановитих українців
27 травня відбулася презентація нової книги журналістки  «Громадського радіо» Ірини Славінської «Історії талановитих людей». У книзі зібрано фрагменти життя знаних українських діячів у галузі літератури, музики, журналістики і мистецького менеджменту.

Ірина Славінська відхрещується від авторства, називаючи себе виключно укладачкою історій.

«Я хотіла показати спектр досвідів людей різних професій», – говорить журналістка.

Наразі Ірина Славінська працює на «Громадському радіо», а також веде колонки на «Українській правді», в журналах «ELLE Ukraine» та «ШО».

До її книги потрапили історії таких талановитих людей, як Юрiй Андрухович, Катерина Ботанова, Ольга Герасим'юк, Лариса Денисенко, Iрена Карпа, Андрiй Куликов, Iван Леньо, Сергiй Лещенко, Юрiй Макаров, Мар'яна Садовська, Наталка Сняданко.

Журналістка  розповіла під час презентації про бесіди з кожним героєм книги. Приміром, Сергій Лещенко згадав про те, як Георгій Гонгадзе приймав його, молодого журналіста, на роботу в «Українську правду».  Юрій Макаров та Андрій Куликов поділилися своїм особистим досвідом, адже вони є свідками і представниками різних епох української журналістики.

«Ця книга народилася завдяки осіннім та зимовим подіям 2013-2014 років. Частина героїв приїхали до Києва, щоб долучитися до протестів, і саме тоді дали мені інтерв'ю», – каже авторка.

Ірина Славінська виділила історію співачки Мар'яни Садовської, яка, за словами укладачки, «посипана попелом подій 1-го і 8-го грудня».

На презентацію завітали дві героїні книжки - Ольга Герасим'юк і Лариса Денисенко, яка виступила модератором зустрічі. Також книгу представив видавець, засновник видавництва «Брайт Стар Паблішінг» Дмитро Кириченко. «Історії талановитих людей» – перша спільна робота Ірини Славінської та видавництва «Брайт Стар Паблішінг», яке відоме українським перекладом біографії Стіва Джобса.

Авторка планує і далі співпрацювати з видавництвом «Брайт Стар Паблішінг», продовжуючи видавати цікаві історії відомих українців.

Джерело: Телекритика

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
life.pravda.com.ua
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду