Російські журналісти прокоментували призначення Анатолія Лисенка на посаду директора СМ

00:00,
27 Липня 2012
521

Російські журналісти прокоментували призначення Анатолія Лисенка на посаду директора СМ

00:00,
27 Липня 2012
521
Російські журналісти прокоментували призначення Анатолія Лисенка на посаду директора СМ
На посаду генерального директора Суспільного телебачення Росії наказом президента від 17 липня цього року був призначений радянський та російський журналіст, досвідчений працівник російського телебачення Анатолій Лисенко. Його відомі колеги-журналісти коментують ситуацію.

Андрій Максимов:

– Я не дуже розумію, що таке суспільне телебачення, і не дуже вірю в те, що воно може бути. Але оскільки наказ про його створення підписаний, зрозуміло, що нікого краще за Анатолія Лисенка на чолі Суспільного телебачення бути не може. Хоча б тому, що Анатолій Григорович – один з небагатьох діячів телебачення, якого поважають усі.

Володимир Мукусев:

– З одного боку, я кажу «Ура!» Суспільне телебачення очолив не освітлювач Іван Демидов і не робочий «Уралвагонзаводу», а справжній професіонал. З іншого – мені дуже шкода Толю. Сьогодні на великих каналах не залишилося жодного керівника, жодного журналіста, який не був би підкорений владою. Толя ступив на мінне поле. Будь-яка спроба вийти за прапорці закінчиться для нього негайною відставкою. А враховуючи паспортний вік, судячи з усього, це буде його останнє призначення. Із суспільного телебачення Лисенко піде тільки на пенсію.

Олександр Політковський:

– Приємно, коли професійні люди погоджуються навіть на безнадійну справу. Як говорили комсомольці за часів СРСР: «Якщо не я, то хто ж?» Я думаю, Анатолій Григорович так само кинувся на амбразуру, намагаючись її закрити... Анатолій Лисенко завжди займався саме журналістикою, і в нього це чудово виходило. Його прихід може повернути телебаченню освітню, просвітницьку, виховну функції, які сьогодні геть забуті.

Довідка:

Анатолій Григорович Лисенко народився 1937 року в місті Вінниця, Україна.

Розпочав роботу на Держтелерадіо СРСР в 1968-му. Від звичайного редактора він дослужився до заступника головного редактора Головної редакції програм для молоді Центрального телебачення. З 1987 року керував програмою «Вгляд». З 1990 по 1996 рік очолював ВДТРК («Россия 1», «Россия К», «Россия 2», «Россия 24», перший загальнодоступний телеканал для дітей та юнацтва «Бибигон», 89 регіональних телерадіокомпаній; перший канал «РТР-Планета» та російська версія телеканалу EuroNews). До кінця 1999 року був учасником Ради директорів компанії «ТВ Центр».

З 1996 до 2000 року був головою Комітету з телекомунікацій і ЗМІ.

У 2004 році отримав ТЭФИ в номінації «За особистий внесок у розвиток російського телебачення». З 2003 року – президент Міжнародної академії телебачення і радіо. Член правління Академії російського телебачення. Президент Міжнародної телеакадемії.

Джерело: Собеседник.ru

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
ridus
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду