Олімпіада-2012: коментування перегонів у Twitter ледь не зірвало ефір ВВС

00:00,
30 Липня 2012
17

Олімпіада-2012: коментування перегонів у Twitter ледь не зірвало ефір ВВС

00:00,
30 Липня 2012
17
Олімпіада-2012: коментування перегонів у Twitter ледь не зірвало ефір ВВС
Автори:
Активне користування глядачів соціальною мережею призвело до того, що телевізійні коментатори не змогли отримати інформацію про актуальний стан велосипедних перегонів.

Організатори Олімпійських ігор та корпорація ВВС звинувачують глядачів у ненавмисному перешкоджанні трансляції декількох велосипедних перегонів. Річ у тім, що, як правило, дані про час конкретного учасника надходять зі спеціального девайсу, розміщеного на велосипедах. З них інформація потрапляє на GPS-пристрої коментаторів, а, відповідно, і в ефір.

Але на велосипедних перегонах останніх днів цей механізм не спрацював. Причиною є значна кількість Twitter-повідомлень від реальних глядачів з коментарями про перебіг змагань та свої враження від них. Навантаження від «твітів» на приймальні пристрої в цій місцевості просто стало на заваді надходженню автоматичної інформації з девайсів до коментаторів. Як наслідок, ведучим довелося фіксувати час учасників на власному годиннику, а це виявилося нелегко.     

Зважаючи на ці технічні неполадки мільйони глядачів тривалий час залишалися без інформації про стан перегонів. Це, в свою чергу, нашкодило репутації суспільного мовника.

У ВВС стверджують, що винні постачальники обладнання, які мали б урахувати інформаційні навантаження. Останні ж зауважують, що кількість повідомлень, відправлених у мережу Twitter, була надзвичайно великою, з цим потоком важко було впоратися. Однак вони наголошують і на іншому боці ситуації: адже вона свідчить і про популярність лондонських Олімпійських ігор. 

Джерело: The Guardian

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
telegraph
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
2019 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду