Члени ради суспільного ТБ Росії обурюються через те, що їх ізолювали від проекту

00:00,
30 Січня 2013
448

Члени ради суспільного ТБ Росії обурюються через те, що їх ізолювали від проекту

00:00,
30 Січня 2013
448
Члени ради суспільного ТБ Росії обурюються через те, що їх ізолювали від проекту
Низка членів громадської ради СТР невдоволена тим фактом, що їх не долучають до створення суспільного мовника. 

Саме з цим, на їхню думку, пов'язані проблеми із запуском мовлення телеканалу. Це питання буде піднято на найближчій нараді у віце-прем'єра Владислава Суркова, який є куратором Суспільного телебачення Росії.

На хвилі бездіяльності громадської ради СТР багато культурних діячів взагалі задумалися про необхідність такого органу та їх присутності в ньому. Вони обурені тим, що з жовтня минулого року ніхто з керівництва СТР не звернувся до них за допомогою і не було проведено жодного засідання ради.

– Я в цю раду входжу тільки на сайті, на ділі ж ні на одну дискусію, ні на одні збори мене не запрошували, хоча спочатку це планувалося, – обурюється письменник Сергій Мінаєв. – Якщо я «так потрібен», то що я там буду робити? У мене своє телебачення є.

Схожа ситуація склалася і у президента фонду «Громадська думка» Олександра Ослона. На перше організаційне засідання, що пройшло ще в жовтні, він прийти не зміг, а відтоді керівництво СТР, зокрема Анатолій Лисенко, з ним не пов'язувалося.

– Це було дуже давно, на самому початку, відтоді у мене ніякої інформації немає, ніхто зі мною не намагався взаємодіяти. Мені було цікаво, що з цього буде розвиватися і виходити, але поки сказати мені нічого, – пояснив Ослон.

Телеведучий Володимир Соловйов також не зміг відповісти на питання, чим займається громадська рада і які функції на неї покладено. При цьому він зазначив, що раніше зустрічався з першим заступником генерального директора СТР Олександром Пономарьовим і навіть висловив йому свої пропозиції, проте до цих пір невідомо, чи будуть вони якось враховані.

– Не знаю, чи призведе це до якихось рухів з їхнього боку. Не знаю, наскільки взагалі активна сама громадська рада, тому що з її складом я жодного разу не зустрічався, – заявив Соловйов. – Взагалі у мене виникло відчуття, що ніхто зараз не розуміє, яким чином має функціонувати СТР, але я буду питати, дізнаватися, що вони планують.

Письменник Олександр Проханов і зовсім назвав громадську раду, яка повинна була сприяти створенню телеканалу, «фіктивною структурою» і пояснив, що абсолютно не розуміє ані роль ради, ані свою, як його члена.

Конфлікт в команді суспільного телебачення буде піднято на найближчому засіданні під керівництвом Владислава Суркова, який є куратором СТР.

Сам Анатолій Лисенко запевняє, що вся проблема криється в недостатній кількості фінансів на запуск проекту. Хоч обіцяне фінансування було отримано, проте помилка була допущена ще на стадії його планування.

– Грошей взагалі ніколи не вистачає, так що ми розраховуємо на збільшення фінансування. Також сподіваємося, що вирішиться питання з наданням нам приміщення. Зараз ми знаходимося в телецентрі, але місця, звичайно, не вистачає, – поскаржився Лисенко. – Потрібно вирішити питання з фінансуванням мовника, так як зараз коштів не вистачає ані на штат, ані на контент СТР.

Джерело: Известия

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Сергій Мінаєв
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду