На суспільному ТБ Латвії стартує новий проект про інтеграцію в громадянському суспільстві

00:00,
6 Березня 2013
428

На суспільному ТБ Латвії стартує новий проект про інтеграцію в громадянському суспільстві

00:00,
6 Березня 2013
428
На суспільному ТБ Латвії стартує новий проект про інтеграцію в громадянському суспільстві
Відсьогодні на телеканалі суспільного мовлення LTV7 в ефір виходитиме цикл програм під назвою «Це ми». Мета проекту – допомогти людям інтегруватися в суспільство. 

Сюжети про інтеграцію, соціальну політику, громадянське суспільство та про інші актуальні соціальні теми повинні зменшити вплив стереотипів і дати можливість населенню Латвії стати більш відкритими.

Цільовою аудиторією програм переважно є російськомовне населення Латвії.

Як зазначила представник продюсерського об'єднання HansaMedia Ілзе Сална, перша програма циклу буде присвячена висвітленню явища соціалізації та поясненню, що саме вона дає індивіду і суспільству в цілому.

Один із сюжетів першої програми розповість про театральну студію, де ставлять вистави російською та латиською мовою, тим самим гуртуючи людей. Також журналісти розкажуть історії казахської дівчини, яка живе в Латвії і викладає індійські класичні танці.

Будуть також представлені думки експертів, наприклад, антрополога Клавс Седленіекс.

«Незнання, стереотипи і вкорінені норми поведінки – це фактори, які найчастіше заважають нам дивитися на людей, речі і події об'єктивно і з цікавістю. Команда програми «Це ми» запрошує до діалогу, щоб сформувати думку про те, що важливо для кожного з нас», – зазначила редактор програми Сендія Бурка.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
delfi
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду