BBC остаточно закрила свій телецентр у White City

00:00,
1 Квітня 2013
278

BBC остаточно закрила свій телецентр у White City

00:00,
1 Квітня 2013
278
BBC остаточно закрила свій телецентр у White City
Вчора британська корпорація суспільного мовлення ВВС закрила свій телецентр у районі Вайт-сіті на заході Лондона. Робота в цьому комплексі тривала понад півстоліття.

Телецентр в Вайт-сіті (White City) – один з найбільших у світі. Він був побудований в кінці 50-х років і відкритий в 1960 році.

Останньою передачею стала трансляція звернення Папи Римського Франциска з традиційним пастирським посланням "До граду і миру" в день Пасхи.

Минулого року було оголошено про продаж будівлі за 200 млн фунтів (300 млн доларів) компанії "Стенхоуп" (Stanhope). Вона представила план використовувати територію комплексу площею 5,5 га під нові проекти.

Основна будівля телецентру має статус пам'ятки культури, що охороняється державою, відповідно, знести його не можна.

У 2008 році в лондонському Уайт-сіті був відкритий один з найбільших в Європі торгівельних центрів. Він належить мережі "Уестфілд". Після цього район увійшов до числа престижних, і ціни на нерухомість там стали зростати.

Ця обставина зробила продаж телевізійного комплексу комерційно вигідною операцією для ВВС.

Передбачається, що більша частина території під час майбутньої реконструкції буде відведена під магазини та офіси, а також готелі, квартири та кінотеатр. Однак, як стало відомо, частина комплексу, починаючи з 2014 року, знову відведуть під оренду продюсерським компаніям, у тому числі і ВВС. Комерційне крило BBC Worldwide розмістить там свою штаб-квартиру.

Останнім часом ВВС стикалася з фінансовими труднощами. Британська державна телерадіокомпанія не має право демонструвати у своєму ефірі рекламу. Корпорація фінансується за рахунок внеску у розмірі 145 фунтів (220 доларів) в рік, який платить кожен власник телевізора в країні. У 2010 році британський уряд заморозив підвищення розміру цієї суми на термін до 5 років.

Щоб скоротити витрати, керівництво корпорації вирішило звільнити значну кількість своїх працівників та продати третину належної їй нерухомості. Раніше корпорація припинила мовлення з історичної будівлі Буш-хаус в центрі Лондона, так як було вирішено не продовжувати договір про його оренду.

Основні мовні потужності ВВС будуть зосереджені на базі бродкастінг-хауса на вулиці Ріджент-стріт, де була проведена реконструкція. Перехід персоналу в нове крило бродкастінг-хауса з телецентру в Уайт-сіті почався в жовтня – за минулий час в будівлю переїхали 3,5 тис осіб.

Джерело: The London Evening Standard

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
standard
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду