Молодь і редакція суспільного мовника Грузії були проти звільнення гендиректора

00:00,
12 Вересня 2013
547

Молодь і редакція суспільного мовника Грузії були проти звільнення гендиректора

00:00,
12 Вересня 2013
547
Молодь і редакція суспільного мовника Грузії були проти звільнення гендиректора
Ініціативна група молоді «Студенти – для Громадського мовника» проводила акцію протесту перед будівлею суспільного мовника Грузії GPB. Також не погоджуються з рішенням наглядової ради про звільнення гендиректора співробітники компанії.

Анонсована у Facebook акція розпочалася 6 вересня за годину до початку засідання наглядової ради GPB. Зібралося близько 50 учасників. Учасники акції протестували проти розгляду піклувальною радою питання про відставку гендиректора GPB Георгія Бараташвілі. Гасла акції: «Суспільство – для Громадського мовника» і «Громадський мовник – для суспільства»

«Ми, активна частина суспільства, думаємо, що на тому, що постійно відбувалося в суспільному мовленні протягом 9 років, має бути поставлена крапка. Шкідлива спадщина, яку ми сьогодні маємо, не повинна зберігатися і продовжуватися», – йдеться в поширеній ініціативною групою студентів заяві.

У ній також зазначається: «Громадський мовник протягом років не служив громадським інтересам. Він представляв собою рупор Національного руху. Їм була втрачена функція Громадського мовника. Національний рух, за допомогою лояльних до нього осіб, членів нинішнього борда, журналістів та організацій, знову намагається зберегти політичний вплив на громадське мовлення. Що діє проти громадського інтересу і заважає формуванню реально об'єктивного, справедливого мовника, який виражає інтереси суспільства. Ці групи активно намагаються зберегти на суспільного мовника свої сфери впливу і заблокувати позитивні зміни, спроби здійснення яких мають місце».

Ініціативна група співробітників GPB також закликала піклувальну раду не ставити на засіданні питання про оголошення вотуму недовіри генеральному директору.

Члени ініціативної групи – генеральний продюсер «Другого каналу» Додо Шонава , продюсер «Другого каналу» Мака Асатіані, керівник служби візуального оформлення та промоушену Торніке Кацитадзе, голова служби маркетингу Торніке Арвеладзе, керівник студії документальних фільмів Коте Джандіері і головний режисер студії документальних фільмів Шалва Шенгелі – звернулися до наглядової раді 2 вересня листом.

У листі зазначено, що з метою звільнення мовника від тиску та подолання кризи слід створити групу з управління кризою.

«Ініціативна група звертається до вас з проханням – з метою забезпечення стабільності громадського мовника відкласти питання оголошення вотуму недовіри генеральному директору і співпрацювати з групою радників, що підтвердить ваше бажання – надати реальну допомогу суспільному мовнику у виході з кризи», – зазначено в листі.

За словами Додо Шонава за рекомендацією ініціативної групи співробітників, гендиректор Георгій Бараташвілі створив групу радників, яка має допомогти мовнику у виході з кризової ситуації.

Шонава зазначає, що членами ради є особи, наділені суспільною довірою. Група радників буде спостерігати за подіями, що відбуваються на мовнику, і вивчати їх. Членами групи стануть поет Давид Маградзе, філософ Заза Шатірішвілі, директор Центру суспільних досліджень Марина Мусхелішвілі, юрист і фахівець в галузі управління Грігол Гогелія, літератор Іраклій Ломоурі і директор Центру стратегічних досліджень Натела Сахокія.

Нагадаємо, нещодавно наглядова рада Georgian Public Broadcasting прийняла рішення про звільнення генерального директора компанії Георгія Бараташвілі. Рішення ґрунтувалося на тому, що гендиректор не представив фінансовий план на прийдешній сезон.

Джерело: Грузия Online

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Radio Free Europe
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду