Ілона Довгань записала випуск "Стартап.ua" про проект "Єлюди" Христини Бердинських

00:00,
13 Лютого 2014
539

Ілона Довгань записала випуск "Стартап.ua" про проект "Єлюди" Христини Бердинських

00:00,
13 Лютого 2014
539
Ілона Довгань записала випуск "Стартап.ua" про проект "Єлюди" Христини Бердинських
На "Громадському радіо" вийшов черговий випуск авторської програми Ілони Довгань "Стартап.ua", присвячений проекту "Єлюди" журналістки Христини Бердинських.

Як зазначено на сторінці "Єлюди" у facebook, це проект "про тих, хто допомогає Євромайдану і його надихає", це історія Євромайдану в обличчях. Як пише сама авторка проекту, за форматом "Єлюди" – "це блог, радше навіть, щоденник".

"Думаю, люди читають його тому, що він наповнений емоціями. Я щиро не припускала, на що він перетвориться. Взагалі ні про що не думала, для мене це було свого роду емоційною розрядкою, можливістю піти від роздумів, чим закінчиться вся ця ситуація в країні. Всю серйозність розпочатого я усвідомила, лише побачивши цифри переглядів моїх історій – кожну читає не менше 4-7 тис. осіб. Найбільш вдалі набирали більше 40-60 тис. Вважаю, секрет успіху ще й у тому, яку манеру я обрала – всі свої історії я роблю дуже швидко, коротко, простою мовою, з використанням суржику і навіть з помилками, за що мені дуже соромно, звичайно", – пише Христина Бердинських на УП.

У програмі "Стартап.ua" ведуча Ілона Довгань спілкувалася з авторкою про те, де вона шукає героїв, кому відмовляє, про цікаві випадки та перспективи проекту. Запис програми відбував ся на Євромайдані: журналістки разом шукали героїв для "Єлюди".

Прослухати подкаст можна на сайті "Громадського радіо", у SoundCloud або тут:

Нагадаємо, в листопаді пані Бердинських залишила журнал "Кореспондент" після 6 років роботи у зв'язку зі зміною власника. Майже одразу після цього вона почала працювати над власним проектом "Єлюди".

Також нагадаємо, що перший випуск програми "Стартап.ua" вийшов на "Громадському радіо" наприкінці січня 2014.

Джерело: Суспільне мовлення

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
sodamagazine.com.ua (на фото: Х. Бердинських)
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду