Журналіст The Guardian закликав діячів культури бойкотувати Росію

00:00,
16 Квітня 2014
395

Журналіст The Guardian закликав діячів культури бойкотувати Росію

00:00,
16 Квітня 2014
395
Журналіст The Guardian закликав діячів культури бойкотувати Росію
Оглядач відділу культури британського видання The Guardian Джонатан Джонс  (Jonathan Jones) пропонує ізолювати Росію від світової культурної спільноти, допоки вона не припинить агресії відносно України.

Про це він написав у колонці «Давайте вдаримо Путіна у слабке місце – усі митці мають бойкотувати Росію». Журналіст називає Володимира Путіна найбільш небезпечною людиною у світі, а його дії щодо України – найбільш серйозною загрозою миру з часів завершення холодної війни. Також він вважає, що світова громадськість і ЗМІ приділяють недостатньо уваги україно-російському питанню і це може мати негативні наслідки.

Джонс припускає, що культура відіграє важливу роль у житті росіян і політиці Росії. Саме тому одним із можливих шляхів тиску на Росію він називає її культурну ізоляцію від решти світу. В якості прикладу наводить рішення британського хореографа Метью Борна, який відмовився везти до Росії свою постановку балету Петра Чайковського «Лебедине озеро», і закликає інших митців теж обірвати зв’язки з Росією.

Джерело: The Guardian, dsnews.ua

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
dsnews.ua
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду