Euronews розширюється і виводить журналістів у кадр

00:00,
13 Січня 2011
621

Euronews розширюється і виводить журналістів у кадр

00:00,
13 Січня 2011
621
Euronews розширюється і виводить журналістів у кадр
Керівництво каналу вважає його «знеособленим».

Протягом двох років телеканал Euronews має намір створити шістнадцять нових бюро по всьому світові, пише MediaDay.ru з посиланням на газету New York Times. Також незабаром у сюжетах з’являться обличчя їхніх авторів-журналістів.

 

Дотепер в ефірі Euronews, співвласниками якого є 21 громадський та державний канал європейських країн, не з’являлись обличчя журналістів та ведучих. Канал демонструє лише картинку, а закадровий текст перекладається кількома мовами. Базований у французькому Ліоні канал стверджував, що відсутність журналістів і ведучих у кадрі дозволяла йому відрізнятись від інших телеканалів. Одначе тепер керівництво визнає, що це робило Euronews знеособленим, і виводить журналістів (але не ведучих) на екран.

 

Канал оголосив про масштабну модернізацію, в ході якої має бути розширена мережа міжнародних бюро Euronews. Дотепер канал користувався переважно контентом своїх каналів-власників, а також матеріалами, що створюються в офісах каналу в Брюсселі, Каїрі та Досі (Катар). 2011 року будуть відкриті вісім бюро, 2012-го – ще вісім. Нові бюро необхідні каналу через те, що європейські громадські канали, що стикнулись із скороченням бюджетів, менш активно постачають Euronews контентом, а також дають менше грошей. Щоправда, фінансування каналу з інших джерел зростає – Європейська комісія, наприклад, за останні три роки втричі (до 19 млн доларів США) підвищила фінансування Euronews. Реклама та інші комерційні джерела доходів забезпечують близько 60% бюджету каналу, який становить 76 млн доларів.

 

Нагадаємо, Національна телекомпанія України торік стала партнером Euronews, і українська стане одинадцятою мовою каналу. Координатором проекту з українського боку є заступник генерального директора НТКУ Валід Арфуш.

 

«Медіаграмотність»

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду