Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
Реальне відео в теленовинах може замінити анімація
Новини, в яких документальні відеокадри замінить комп’ютерна анімація, стають реальністю, пише газета The Guardian. Поки що ця технологія застосовується переважно в інфотейнменті, одначе ніщо не заважає їй поступово проникнути в звичайні інформаційні програми.
Тайванський продакшн Next Media Animation уже понад рік постачає глядачів веселими анімованими історіями з життя знаменитостей. Уперше технологія була застосована під час висвітлення скандальних подробиць сімейного життя американського спортсмена Тайґера Вудса восени 2009 року. Аніматори відтворили у тривимірному мультику гіпотетичну історію аварії його автомобіля:
Художники NMA готують анімаційне відтворення важливої події протягом трьох годин. Героями їхніх сюжетів були Вейн Руні, Джуліан Ассанж, Сара Пейлін, Руперт Мердок, і багато інших знаменитостей. Анімація дозволяє подати їх у будь-якому вигляді, оточенні та ролі. У сюжеті за матеріалами Wikileaks про шпигування американців за дипломатами ООН тайванці зобразили Дядечка Сема, що нишпорить в околицях штаб-квартири міжнародної організації. «Ми намагаємось обирати теми та сюжети, для яких не існує ілюстративного відеоряду, - цитує газета менеджера компанії Майкла Лоґана. – Наприклад, історія з Wikileaks про роман Муаммара Каддафі з українською медсестрою – це те, що ми можемо показати за допомогою анімації».
У штаті компанії працюють триста художників, спроможні виробляти близько трьох годин готового контенту на тиждень. Щодня виробляється близько 50 сюжетів для випусків новин, що транслюються для Гонконгу та Тайваню. Темпи виробництва намагаються прискорити, аби наблизити їх до реальних новин. Завдання художникам полегшує величезна бібліотека 3D-моделей, які використовуються у створенні сюжетів. Деяким героям приділяють більше уваги – наприклад, на створення анімованої моделі Барака Обами витратили три тижні.
NMA – проект заснованої в Гонконгу транснаціональної корпорації Next Media, що володіє кількома газетами та тайванською телекомпанією. Корпорація не обмежується висвітленням регіональних подій і прагне адресувати свої мультновини всесвітній аудиторії. Новини NMA виходять китайською мовою з англійськими субтитрами. Їхні ведучі – анімовані дівчата Ванесса і Джен-Джен.
«Медіаграмотність»