Netflix екранізує «Колгосп тварин» Джорджа Орвелла

Netflix екранізує «Колгосп тварин» Джорджа Орвелла

14:51,
3 Серпня 2018
6917

Netflix екранізує «Колгосп тварин» Джорджа Орвелла

14:51,
3 Серпня 2018
6917
Netflix екранізує «Колгосп тварин» Джорджа Орвелла
Netflix екранізує «Колгосп тварин» Джорджа Орвелла
Автори:
Англійський кінодіяч Енді Серкіс зрежисує фільм «Колгосп тварин» (Animal Farm) за повістю Джорджа Орвелла для кінокомпанії та стрімінгового сервісу Netflix.

Про це повідомило видання Deadline.

Вже відомі ім'я продюсерів майбутнього фільму – ними стануть Метт Рівз, який працював із Енді Серкісом у фільмі «Повстання планети мавп», а також Рафі Крох, Адам Кассан та Джонатан Кавендіш. 

Видання Variety зазначає, що Серкіс, відомий зокрема за роллю Горлума у трилогії фільмів «Володар перснів», придбав права на екранізацію літературного твору ще в 2012 році. Тепер вони належать Netflix, яка й покаже фільм. Щоправда, наразі невідомо, чи йтиме стрічка в кінотеатрах, чи її можна буде подивитися лише на стрімінговій платформі Netflix.

«Ми надзвичайно схвильовані тим, що нарешті знайшли ідеальний творчий дім  –Netflix – для цього твору Джорджа Орвелла, який нині дуже на часі. Крім того, те, що я знову працюватиму з моїм чудовим другом Меттом Рівзом – з його гострим чуттям, майстерною здатністю розповідати історію, чесністю та практикою керівництва – це найкращий сценарій , аби втілити наше давнє бажання екранізувати цю притчу», – заявив пан Серкіс.

Класик англійської літератури Джордж Орвелл написав повість-антиутопію «Колгосп тварин» у 1944 році. Твір мав на меті показати західному суспільству справжнє обличчя Радянського Союзу, де ідеї революції 1917 року про загальну рівність і побудову щасливого комунітичного майбутнього призвели до тоталітаризму під керівництвом Йосипа Сталіна. У повісті-притчі розповідається про те, як свійські тварини вигнали з маєтку колишнього господаря – фермера Джонса, однак незабаром здобута ними свобода обернулася становленням диктатури свині Наполеона.

Перший переклад повісті відбувся на українську мову. Його в 1947 році здійснив професор Гарвардського університету Іван Шевченко (під псевдонімом Іван Чернятинський), який також запропонував Орвеллу написати передмову до українського видання, що вийшло друком у Мюнхені.

Нагадаємо, британський актор Гері Олдмен  зніме біографічну стрічку про англійського митця Едварда Майбріджа – піонера фотографії, якого він сам і зіграє.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
flickr.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду