Телеканали відмовляються працювати з ведучим Чарлі Роузом через звинувачення в домаганнях
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
Телеканали відмовляються працювати з ведучим Чарлі Роузом через звинувачення в домаганнях
Як повідомляє The Huff Post, скандал розпочався після публікації The Washington Post, в якій вісім жінок повідомили про сексуальні домагання та непристойну поведінку ведучого. При цьому троє з них погодилися розкрити свої імена.
Всі інциденти трапилися в період з кінця 1990-х до 2011 року. П’ять героїнь із восьми розповіли про те, що ведучий клав руки їм на сідниці, ноги чи груди. Кайлі Годфрі-Райан, яка працювала помічницею ведучого, розповіла як одного разу він подзвонив їй вночі й почав розповідати, що уявляє її плаваючою голою в басейні. Інша жінка розповіла, як Роуз запросив її попрацювати в його готельному номері, й потім вийшов до неї без одягу.
Телеканали CBS, PBS і Bloomberg вирішили зупинити співпрацю з Чарлі Роузом через кілька годин після того, як The Washington Post опублікувала свою статтю.
Чарлі Роуз публічно вибачився перед жінками й також додав, що не вся інформація в статті The Washington Post є правдивою. «Важливо, щоб ці жінки знали, що я їх чую і глибоко перепрошую за свою непристойну поведінку», - йдеться в його заяві.
В 2013 році програма ведучого під назвою «Charlie Rose» отримала премію «Еммі» за інтерв'ю з з президентом Сирії Башаром Асадом. Він також в різний час зробив інтерв'ю з Бараком Обамою, Стівом Джобсом, Дональдом Трампом (до того, як той став президентом).
Активна дискусія про сексуальні домагання в кіноіндустрії та шоу-бізнесі почалася після розслідування щодо американського продюсера Гарві Вайнштейна, який десятками років відкуплявся від звинувачень в сексуальному переслідуванні. Пілся того, як правда стала відомою, Вайнштейна звільнили з The Weinstein Company, а його дружина Джорджина Чапман подала на розлучення. Також числені жертви продюсера почали відкрито заявляти про його неприпустиму поведінку, серед них - відомі акторки Анджеліна Джолі та Гвінет Пелтроу.
У мережі також з’явилася ціла низка хештегів та флешмобів, присвячених сексуальному насильству: #MeToo (Я також), #ItWasMe (Це була/був я), #BalanceTonPorc (дослівно –«вгамуйте свиню») у франкомовному сегменті мережі, #IchAuch (Мене теж) в німецькомовному.