Журналісти-екстремали не припиняють висвітлювати ураган Ірма
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
Журналісти-екстремали не припиняють висвітлювати ураган Ірма
Добірку їхніх відео зібрало видання The Guardian.
«Здається, це стало ритуалом посвячення для кожного тележурналіста та метеоролога – наважитися вийти працювати в епіцентрі шаленого шторму. Репортери, що свідчать наживо, постійно мають скуйовджене вітром волосся, змоклі куртки й просотані водою мікрофони, і водночас намагаються зберігати спокій та продовжувати вести репортаж на камеру», - пише видання.
Як повідомила BBC, ураган вдарив 10 вересня по острову Марко біля західного узбережжя Флориди зі швидкістю вітру до 192 км/год. Згодом він досяг материкової частини штату на південь від міста Нейплс: по узбережжю вдарили гігантські штормові хвилі висотою до 4,5 метра, розпочалися зливи. Наразі без електрики залишаються понад 3 млн домогосподарств. Раніше стихіне лихо призвело до значних руйнувань в країнах Карибського басейну, де загинуло щонайменше 28 людей.
CNN’s @BillWeirCNN gets slammed in Key Largo by #HurricaneIrma’s wind gusts as the storm’s eyewall reaches the Florida Keys pic.twitter.com/OHYwQ7TdT7
— CNN (@CNN) 10 вересня 2017 р.
Репортаж журналіста телеканалу CNN Білла Вейра (Bill Weir).
Chris Cuomo battling Irma's full force in Naples. Peak gust 142 mph at 4:35 pm https://t.co/SBp2cjLCIK pic.twitter.com/Gv1IjMAQij
— CNN Weather Center (@CNNweather) 10 вересня 2017 р.
Репортаж його колеги Кріса Куомо (Chris Cuomo).
Їхній досвід далеко не унікальний. Десятки інших репортерів боряться з немислимими погодними умовами, аби розповідати про стихійне лихо.
#Irma reaches south #Florida, bringing dangerous rain, wind and storm surge. Take a look at the conditions @mikeseidel faced this morning. pic.twitter.com/6mVGTlUaOw
— AMHQ (@AMHQ) 10 вересня 2017 р.
На відео The Weather Channel журналіст Майк Сейдал (Mike Seidal).
Як пише The Guardian, у соціальних мережах активно поширювали репортажі про ураган Ірма, хоча водночас деякі користувачі розцінили таку практику висвітлення подій як «непотрібну» та «небезпечну для життя».
Скріншот Twitter
Нагадаємо, днями у Facebook Live почали з’являтися фейкові відео урагану Ірма Національна погодна служба США випустила попередження про те, аби користувачі не вірили випадковим відео та прогнозам погоди в мережі. Одне з таких відео поширив у Twitter директор з соцмереж Білого дому Ден Скавіно-молодший (Dan Scavino Jr.), за що його розкритикували.