«Інтер» підсумував три роки перемог Порошенка

«Інтер» підсумував три роки перемог Порошенка

13:00,
19 Червня 2017
1244

«Інтер» підсумував три роки перемог Порошенка

13:00,
19 Червня 2017
1244
«Інтер» підсумував три роки перемог Порошенка
«Інтер» підсумував три роки перемог Порошенка
Безвіз, євроінтеграція, боротьба з корупцією та ніяких офшорів.

7 червня виповнилося рівно три роки з дня інавгурації Президента Петра Порошенка. Цій події більшість телеканалів не приділили уваги, так само як і третій річниці самих виборів 25 травня. І лише «Інтер» згадав про свято Петра Олексійовича.

«Противостояние российской агрессии, борьба с коррупцией, интеграция в ЕС - давайте вспомним, что происходило в стране в течении последних трёх лет», - анонсує сюжет ведуча Наталя Бєлишева. Матеріал, одразу зазначимо, звучить так же солодко, як і ця підводка: жодної критики за три роки Президент не заслужив, тут лише перелічують його досягнення.

В усіх темах, які згадує анонімний кореспондент, певна інформація замовчується. Наприклад, він розповідає: «Вооруженные силы Украины начали спецоперацию, освободив более 60 захваченных городов и сел. Спустя семь месяцев в Минске по инициативе Украины были подписаны соглашения о шагах по деэскалации ситуации на Востоке».А от про котли на фронті, заморозку конфлікту сьогодні, критиковану багатьма, (не)ефективність Мінських угод журналісти мовчать. Мовчать і про передвиборчу обіцянку закінчити війну за два тижні. Порошенка не оцінюють та не коментують ні експерти, ні політики, ні колишні президенти, ні закордонні спостерігачі, ні виборці. Ніхто.

«За прошедшие три года Украина начала активную реализацию плана по интеграции в Евросоюз. Было подписано Соглашение об Ассоциации с ЕС», - нахвалюють Президента на «Інтері» й не згадують про численні критичні меседжі власних постійних коментаторів. Наприклад, що Україна поступається питаннями внутрішньої політики в угоду європейцям.

«Одним из главных решений стало и предоставление Украине безвизового режима с Евросоюзом, который вступает в силу в ночь на это воскресенье», - розповідає кореспондент і знову ж мовчить про, наприклад, численні переноси цієї угоди.

«В Европе пообещали и дальше пристально наблюдать за тем, как Киев ведет борьбу с коррупцией, организованной преступностью и защищает свободу слова», - завершують «Подробности». Це служба новин, що регулярно критикує борців із корупцією за корумпованість, практично щодня випускає негативні сюжети про керівництво МВФ та звинувачує владу у підпалі власної інформаційної служби.

І хоч «Інтер», як і інші телеканали, практично ніколи не критикував Президента особисто, від ЗМІ, на якому ледь не всі рішення влади щодня сприймаються негативно, таку риторику чути особливо дивно.

Справжній сюжет про три роки президентства мав би включати порівняння передвиборчих обіцянок і реальності, короткий опис перепитій та скандалів (тут замовчали історію з офшорами!), порівняння з ефективністю за аналогічний період інших президентів, елементарну згадку про актуальний рівень підтримки Президента.

Таке висвітлення - це не лише порушення критеріїв балансу (у матеріалі немає критики), повноти (події висвітлені без бекграунду) та відокремлення фактів від думок (всі дії президента оцінюють особисто журналісти). Це ще й просто ліниво - журналісти не змогли навіть креативно пропіарити гаранта  і просто замовчали все погане за останні три роки.

Детальніше про це та те, як «1+1» мстив на «Укроп», а «Інтер» випустив анонімний сюжет на основі скріншотів читайте в публікації Анонімки на «Інтері», сумнівні рейтинги та гонитва за Супрун. Моніторинг теленовин за 5–11 червня 2017 року

 

Скрін-шот Подробности
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду