Тимур Вайнштейн, який зробив шоу для каналу «Україна», стане генпродюсером НТВ

Тимур Вайнштейн, який зробив шоу для каналу «Україна», стане генпродюсером НТВ

18:33,
1 Грудня 2015
1365

Тимур Вайнштейн, який зробив шоу для каналу «Україна», стане генпродюсером НТВ

18:33,
1 Грудня 2015
1365
Тимур Вайнштейн, який зробив шоу для каналу «Україна», стане генпродюсером НТВ
Тимур Вайнштейн, який зробив шоу для каналу «Україна», стане генпродюсером НТВ
Автори:
Новим генеральним продюсером російського каналу НТВ стане Тимур Вайнштейн, який керує продакшном WeiT Media, що виробляв розважальне шоу «Як дві краплі» для каналу «Украина».

Про призначення Тимура Вайнштейна повідомляє газета «Ведомости» з посиланням на власні джерела в холдингу «Газпром-медіа».

Тимур Вайнштейн - відомий продюсер, який працює на телеринку з середини 1990-х років. В останні роки він виробляє проекти через власну продюсерську телекомпанію WeiT Media, якою володіє спільно з нідерландською Endemol. WeiT Media належать права на всі проекти Endemol в Росії та СНД. Компанію WeiT Media Тимур Вайнштейн створив в 2009 році після того, як продав частку в продюсерської компанії «Леан-М», яка колись була найбільшою в Росії компанією про виробництву ТБ-серіалів. Пан Вайнштейн, зокрема, виступив продюсером таких відомих серіалів, як «Солдати» та «Щасливі разом».

Найвідоміші проекти  WeiT Media - шоу зірок-двійників «Один в один», вироблене за форматом Endemol, і серіал «Попіл». У 2013 році шоу стало найпопулярнішою телепрограмою на російському ТБ, а «Попіл» - найпопулярнішим серіалом.

Нагадаємо, для каналу «Україна» Тимур Вайнштейн виробляв у 2013 році розважальне шоу «Як дві краплі» за форматом Your Face Sounds Familiar компанії Endemol. До цього формат адаптував  Новий канал під назвою «Шоумастгоуон». Незважаючи на те, що українські шоу «Як дві краплі» і «Шоумастгоуон» були створені за одним і тим самим форматом, що й російська програма «Один в один», проекти не мали в Україні такого успіху, як у Росії.

Варто зазначити, іще у 2011 році Тимур Вайнштейн говорив, що Україна запізнюється з адаптацією міжнародних серіальних форматів через засилля російських серіалів. Він був у той час впевнений, що вільною нішею адаптації міжнародних форматів для України мають стати серіали, прем'єрні для українського ринку. «Адже значну частку, більше 70%, в ефірі досі займав російський контент. Тому Україна пропустила момент адаптації серіалів. А так Україна може бути первинним ринком для адаптації серіалів», - зазначив пан Вайнштейн під час конференції «Формат-шоу» на Kiev media week.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
weitmedia.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду