Донецьке обласне телебачення розпочало ефірне мовлення на 61 ТВК в Краматорську
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
Донецьке обласне телебачення розпочало ефірне мовлення на 61 ТВК в Краматорську
Робота передавача забезпечила доступ мешканців міста Краматорськ і прилеглих територій до телевізійних програм Донецького обласного телебачення. При цьому використано передавач та змонтовано антенно-фідерний тракт із резервних матеріалів Концерну РРТ.
Нагадаємо, що Донецька ОДТРК мовила в Краматорську лише в цифровому ефірі, але ніколи не мовила в аналоговому, оскільки не мала такої ліцензії. Нещодавно в інтерв’ю «Суспільному мовленню» керівник Донецької ОДТРК Віктор Підлісний розповідав: «Ми відновили телевізійне мовлення 27 лютого о 16:45. Розпочали з Красноармійська та Маріуполя в аналоговому форматі. Тоді ж нас включив і «Зеонбуд» у цифровій ефірній мережі на п’яти передавачах — у Краматорську, Артемівську, Костянтинівці, Красноармійську, Маріуполі. У вересні ми розпочали аналогове мовлення у Волновасі, а в жовтні — у Світлодарську. Зараз очікуємо на дозвіл Нацради з питань телебачення і радіомовлення на тимчасове аналогове мовлення в Краматорську, адже Донецька ОДТРК ніколи не мала аналогової ліцензії на це місто».
Мовлення ДоТБ в Краматорську розпочато на виконання рішення Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при Міністерстві інформаційної політики.
Нагадаємо, що 20 жовтня Концерн РРТ увів у дію телевізійний передавач телекомпанії «Ірта» в місті Сватове Луганської області.
9 жовтня Концерн РРТ на PPC «Широкий» увів у дію телевізійний передавач потужністю 1кВт для трансляції програм Луганського обласного телебачення (ЛОТ) на 25 ТВК. А 12 жовтня змонтував поблизу Луганська за тимчасовою схемою з власних резервів FM-передавач потужністю 500 Вт для трансляції програм луганського обласного «Радіо Пульс» на частоті 99,5 МГц.
Як писала «Телекритика», Концерн РРТ досі не отримав виділених Кабінетом Міністрів коштів (1 млн 715 тис. 842 грн) на відновлення та поширення системи національного телерадіомовлення на території Донецької, Луганської та Сумської областей, а тому не може закупити обладнання. Концерн РРТ здійснює більшість робіт за власні кошти.
У Міністерстві інформаційної політики уточнюють, що наразі перераховані гроші в процесі державних закупівель. Після проходження встановленої законодавством процедури, Комісія при МІП спільно з Концерном РРТ, значно розширять географію покриття українського мовлення.