Концерн РРТ увів у дію передавач телеканалу «Ірта» у Сватовому

Концерн РРТ увів у дію передавач телеканалу «Ірта» у Сватовому

12:17,
22 Жовтня 2015
4246

Концерн РРТ увів у дію передавач телеканалу «Ірта» у Сватовому

12:17,
22 Жовтня 2015
4246
Концерн РРТ увів у дію передавач телеканалу «Ірта» у Сватовому
Концерн РРТ увів у дію передавач телеканалу «Ірта» у Сватовому
Автори:
20 жовтня Концерн радіомовлення, радіозв'язку і телебачення увів у дію передавач телекомпанії «Ірта» в місті Сватове Луганської області. Про це повідомляють сайти Міністерства інформаційної політики та Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.

«Для розширення географії покриття мовлення телеканалу використано передавач, отриманий з Литовської Республіки, а антенно-фідерний тракт змонтовано із закуплених телеканалом матеріалів. 90% передавачів, отриманих від партнерів з Республіки Польща та Республіки Литва, вже змонтовано, а інші розписані між регіонами та поступово вводяться в дію Концерном РРТ», - повідомила заступник міністра інформаційної політики Тетяна Попова.

Передавач «Ірти» введено в дію на виконання рішення Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення, яку очолює пані Попова.

За даними МІП, за час роботи Комісії на виконання її рішень було здійснено такі заходи:

  1. Відновлено роботу мереж теле- і радіомовлення Донецької та Луганської ОДТРК.
  2. На РТПС «Маріуполь» і РТС «Красноармійськ» Донецької філії Концерну РРТ введено в експлуатацію телепередавачі для трансляції Донецької ОДТРК.
  3. На РТПС «Старобільськ» введено в експлуатацію передавач потужністю 5 кВт для трансляції програм Луганської ОДТРК.
  4. На РТПС «Краматорськ» Донецької філії змонтована тимчасова опора висотою 30 м, відновлено трансляцію 13 телевізійних і 5 радіопрограм.
  5. На РРС «Волноваха» Донецької філії змонтовано та введено в дію телепередавачі 5 каналу, «1+1», «Україна», «Еспресо TV», Донецької ОДТРК і Національної телекомпанії України, а також FM-передавачі радіокомпаній «Радіо 24» і радіохолдингу «ТАВР-медіа».
  6. На РТС «Артемівськ» Донецької філії збільшено потужність передавачів мереж НТКУ, «1+1» і 5-го каналу.
  7. На РТС «Костянтинівка» Донецької філії введено в дію FM-передавач радіокомпанії «Люкс».
  8. На РРС «Широкий» введено в дію FM-передавач радіохолдингу «ТАВР-медіа».
  9. З радіоцентру Миколаївській області ведеться мовлення надпотужними передавачами Першої програми Українського радіо та спеціальних програм Національної радіокомпанії України на хвилях 549 кГц і 1431 кГц.
  10. У м. Попасна Луганської області 5 жовтня 2015 року введено в експлуатацію аналоговий передавач для трансляції телепрограм Луганської ОДТРК на 43 ТВК.
  11. За рішенням Нацради із 6 жовтня 2015 року РТС «Світлодарськ» замість телеканалу ТЕТ транслює Донецьку ОДТРК.
  12. 9 вересня 2015 року на РРС «Волноваха» власними силами Концерну РРТ введено в дію телевізійний передавач потужністю 200 Вт для трансляції програм Донецької ОДТРК на 30 ТВК.
  13. 9 жовтня 2015 року на PPC «Широкий» Луганської філії Концерну РРТ введено в дію телевізійний передавач потужністю 1кВт для трансляції програм Луганської ОДТРК на 25 ТВК.
  14. 12 жовтня 2015 року змонтовано за тимчасовою схемою з власних резервів FM-передавач потужністю 500 Вт для трансляції програм «Радіо Пульс» Луганської ОДТРК на частоті 99,5 МГц.

Нагадаємо, на початку серпня Міністерство інформаційної політики прозвітувало, що на Донбасі було встановлено майже всі отримані від Польщі та Литви передавачі.

Після цього громадські активісти Костянтин Реуцький разом із Ларисою Артюгіною побували в селищах Плотині, Нижньо-Теплому, Кіндрашівці Станично-Луганського району Луганської області та Трьохізбенці Новоайдарського району Луганської області, де виявили, що українські телеканали та радіостанції не працюють або майже не працюють, проте непогано приймається сигнал російських і сепаратистських мовників.

Як повідомила «Телекритиці» заступник міністра інформаційної політики Тетяна Попова, Концерн РРТ досі не отримав виділених Кабінетом Міністрів коштів (1 млн 715 тис. 842 грн) на відновлення та поширення системи національного телерадіомовлення на території Донецької, Луганської та Сумської областей, а тому не може закупити обладнання. Концерн РРТ здійснює більшість робіт за власні кошти.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду