Британський телеканал Sky скорочує штат

Британський телеканал Sky скорочує штат

09:59,
26 Квітня 2015
1974

Британський телеканал Sky скорочує штат

09:59,
26 Квітня 2015
1974
Британський телеканал Sky скорочує штат
Британський телеканал Sky скорочує штат
Автори:
Британський телеканал Sky планує скоротити кількість працівників новинного та спортивного відділів.

Про це пише The Guardian.

Видання зазначає, що працівників цих відділів покликали наступного тижня на зустріч, де буде озвучена «важлива заява». Однак про що саме йтиметься, не повідомили. Разом з тим, кілька джерел The Guardian кажуть, що говоритимуть про прийдешні скорочення.

Вони мають бути частиною ширшої реорганізації каналу, який змінює програмну концепцію на більш розважальну. Обговорюватимуться також нові моделі роботи.

За словами речника британської спілки з медіа та розваг BECTU, її члени переймаються своїм майбутнім у Sky. «Це компанія, що розвивається, що має багато капіталовкладень у свої студії. Люди природно пов’язують такий тип розвитку з економічною стабільністю», - кажуть у спілці. І додають, що нині люди стурбовані, що їхні робочі місця та засоби до існування - під загрозою.

Прес-служба каналу  заявляє, що Sky як провідна розважальна компанія продовжує «переглядати свій бізнес, аби переконатися, що працює якнайефективніше та надає клієнтам найкращий сервіс».

The Guardian зазначає, що хоч і хтось із колективу перейде працювати на нові посади у компанії, частина все-таки буде звільнена. Декого з виконавчих продюсерів каналу вже попросили повторно податися на свої посади. Їхні обов’язки будуть змінені, працюватимуть продюсери як із телевізійним, так і з онлайн-контентом. 

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
theguardian.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду