Активісти започаткували ініціативу «Бойкот російського кіно»

Активісти започаткували ініціативу «Бойкот російського кіно»

00:00,
22 Вересня 2014
7953

Активісти започаткували ініціативу «Бойкот російського кіно»

00:00,
22 Вересня 2014
7953
Активісти започаткували ініціативу «Бойкот російського кіно»
Активісти започаткували ініціативу «Бойкот російського кіно»
Представники громадського руху «Відсіч» запустили ініціативу «Бойкот російського кіно» з метою зменшити обсяг російського інформаційного продукту в Україні.

Як розповідають засновники, нова ініціатива – це лише один із напрямів роботи «Відсічі», яка давно і системно займається бойкотом російських товарів та послуг. За їхніми словами, бойкот кіно є «чи не найважливішим», оскільки впливає на свідомість людей.

Метою активістів є значне обмеження обсягу російського контенту, що демонструється на українському ТБ і в кінотеатрах.

«Цей контент переважно дуже низької якості та дуже часто містить ворожу російську пропаганду, - кажуть представники ініціативи. – Ми переконані, що засилля російських фільмів, серіалів і телепередач в Україні є цілеспрямованою російською інформаційною експансією, яку Росія розпочала давно, щоб утримати Україну в російському інформаційно-культурному полі та нав’язати українцям відповідні “цінності”».

На думку організаторів бойкоту, Україна нарешті має створити власний інформаційно-культурний простір та захиститися від російського зомбувального теле- й кінопродукту. Вони переконані, що російська окупація почалася не з російських військових та танків на українській землі, а із російських фільмів та серіалів на телеекранах.

«Відсіч» працює у багатьох напрямках. За словами її представників, йдеться про діяльність у соцмережах, вуличні акції, моніторинг програм телеканалів та репертуарів кінотеатрів, виявлення ворожої пропаганди в російських фільмах. Один із активістів руху є членом Експертної комісії з питань розповсюдження та демонстрування фільмів при Держкіно.

«Щоб продемонструвати масштаби проблеми, ми почали моніторити основні українські телеканали, - розповідають громадські активісти.- Результати приголомшили нас самих. Виявилося, що деякі канали інколи демонструють понад 15 годин російського контенту на день».

Активісти «Відсічі» вважають, що в Україні слід запровадити квоти на теле- кінопродукцію з інших країн і поступово ці квоти зменшувати, а також запровадити квоти на українську продукцію і поступово їх збільшувати.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
facebook.com/norukino
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду