Індійські мусульманські лідери критикують ідею Facebook, і радять шукати любов в реальності

00:00,
14 Серпня 2013
1355

Індійські мусульманські лідери критикують ідею Facebook, і радять шукати любов в реальності

00:00,
14 Серпня 2013
1355
Індійські мусульманські лідери критикують ідею Facebook, і радять шукати любов в реальності
Мусульманські лідери Індії закликають не зловживати Facebook та іншими соціальними мережами, а також звертаються до жінок з проханням не публікувати свої фотографії в інтернеті. Про це 12 серпня пише газета The Indian Express.

«Ви бачите чиєсь обличчя на Facebook, і вирішуєте, що хочете стати його другом. Шукайте pyar aur mohabbat – любов – в реальності. Витрачати енергію на віртуальні стосунки не вигідно», – вважає муфтій Абул Ірфан Наймул Налім Фірагні Махлі (Abul Irfan Naimul Halim Firagni Mahli).

Місцеві мусульманські лідери, пише The Indian Express, радять молодим людям не жити в соціальних мережах, а відчувати справжнє життя. Зокрема, на думку вищих духовних осіб, особливо важливо є вибудовувати стосунки в реальній, а не віртуальній реальності. «Ми бачили багато стосунків, – стверджує Махлі, – які розквітали в інтернеті, і потім руйнувалися в реальному житті».

Разом з тим Махлі припускає, що соціальні мережі можуть використовуватися раціонально – для ділових контактів і бізнес-зв’язків. «Якщо ви на Facebook з діловою, раціональною метою, це припустимо», – зауважив він.

Релігіні лідери також закликають жінок не викладати свої фотографії в Facebook та інших соціальних мережах, пояснюючи це тим, що жінка, якщо вона мусульманка, не повинна демонструвати свою красу нікому іншому, окрім свого чоловіка. «Ми ліберальні. Ми – не Талібан. Коли нас питають, чи можна завести акаунт в Facebook чи Twitter, ми говоримо  можна. Але закони шаріату не дозволяють жінкам публікувати свої фотографії в інтернеті», – пояснив муфтій.

Більше 80% населення Індії сповідують індуїзм. Іслам сповідують 13% населення, серед інших поширених в країні релігій – християнство (2,3%), сикхізм (1,9%) і буддизм (0,8%).

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: Pistopin.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду