В Ірані знову заблокували Facebook та Twitter

00:00,
17 Вересня 2013
853

В Ірані знову заблокували Facebook та Twitter

00:00,
17 Вересня 2013
853
В Ірані знову заблокували Facebook та Twitter
Виявилось, що влада Ірану не мала наміру відкривати  доступ до соціальних мереж – стався технічний збій, повідомляє Reuters.

Як повідомлялось, 16 жовтня іранські жителі несподівано отримали доступ до популярних соціальних мереж, а також до деяких заборонених  інтернет-сайтів. Це змусило говорити про довгоочікуване пом’якшення інтернет-цензури, яке обіцяв чинний президент Хасана Роухані.

Однак з’ясувалось, що влада не планувала відкривати доступ – заборонені сайти стали доступними в результаті технічного збою.

«Збій у фільтрі на Facebook минулого вечора був пов’язаний з технічними проблемами і технологічний комітет розслідує це питання», - сказав Абдулсамада Хоромабаді, секретар державного комітету по фільтрації сайтів.

Іранська влада заблокувала Twitter і Facebook влітку 2009 року, коли у країні відбулись протести проти результатів президентських виборів, на яких, за офіційними даними, переміг Махмуда Ахмадінеджад. Організатори і учасники протестів тоді підтримували зв’язок і координували свої дії через соціальні мережі, тому влада прийняла рішення заборонити їх використання. Щоб потрапити на заблоковані сайти, іранцям потрібно використовувати віртуальні приватні мережі (VPN).

 Новий президент країни Хасана Роухані декілька разів обіцяв зменшити інтернет-цензуру, а деякі з міністрів його уряду створили власні Facebook- та Twitter-акаунти.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: Neurope.eu
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду