В Instagram-сторіз з'являться субтитри

В Instagram-сторіз з'являться субтитри

12:05,
5 Травня 2021
1794

В Instagram-сторіз з'являться субтитри

12:05,
5 Травня 2021
1794
В Instagram-сторіз з'являться субтитри
В Instagram-сторіз з'являться субтитри
Автори:
Поки функція субтитрів буде доступна лише для англомовних користувачів.

Відтепер користувачі Instagram зможуть використовувати наклейку, яка автоматично додаватиме до stories субтитри. Поки оновлення доступне лише в англомовних країнах, проте в майбутньому доступ до функції отримають і користувачі з інших країн. Про це пише The Verge.

Раніше функція субтитрів стала доступна в IGTV та додатку Threads, а тепер Instagram додасть її і до Stories та Reels. На думку розробників, це потрібно для того, щоби зробити їх більш ефективними та зручними для перегляду. Планується, що послуга допоможе людям, які втратили слух або ж переглядають відео без звуку.

Повідомляється, що користувачі можуть налаштувати стиль і колір субтитрів після їх створення. «Люди також можуть редагувати окремі слова в підписах, щоб виправити орфографію, пунктуацію або будь-які слова, які були неправильно записані. Автозаписи рідко мають ідеальну точність, особливо для людей з акцентами або нетиповою мовою, тому редагування має вирішальне значення», — пише The Verge.

Нагадаємо, Instagram запускає нову функцію, за допомогою якої автоматично фільтруватиме повідомлення, що містять образливі фрази, слова чи навіть смайли. Інструмент орієнтований на знаменитостей та громадських діячів, які отримують велику кількість небажаних, шкідливих повідомлень. Оновлення є продовженням роботи Instagram щодо боротьби з мовою ненависті на платформі. 

Фото: unsplash

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду